Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Ogromne emocje, kolejny wspaniały wieczór (…) Nie byłoby to możliwe bez naszych partnerów, naszych wspaniałych pracowników, a w szczególności klientów” – skomentował nagrodę Osobowość Branży IT – Marek Głazowski z IFS

Wśród nagrodzonych w tym roku na gali IT Champions firm, po raz kolejny znalazła się firma IFS – skandynawski dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw. Organizowana przez nasza redakcję gala IT Champions to już stały punkt w kalendarzu branżowych wydarzeń.

Tegoroczna edycja, która odbyła się w hotelu Raffles Europejski, była wyjątkowym spotkaniem śmietanki branży IT. W eleganckiej scenerii goście mieli okazję nie tylko celebrować sukcesy mijającego roku, ale także uczestniczyć w inspirujących rozmowach i debatach. Gala IT Champions ma na celu uhonorowanie firm, które swoją ciężką pracą i innowacyjnością przyczyniły się do dynamicznego rozwoju polskiego rynku IT.

Warto zaznaczyć, że w tym roku IFS zdobył statuetkę IT Champion w kategorii “Lider aplikacji biznesowych”, a przy tym IT Championa 2024 w kategorii “Osobowość branży IT” odebrał Marek Głazowski, Prezes Zarządu IFS Poland & IFS Central and Eastern Europe Sp. z o.o.

“Ogromne emocje, kolejny wspaniały wieczór z zespołem IT Reseller. Robicie wspaniałą robotę. Cementujecie branżę, szczególnie w tym świecie, który jest mega złożony i skomplikowany: od superkomputerów, poprzez AI, po urządzenia peryferyjne” – powiedział Marek Głazowski, Prezes Zarządu IFS Poland & IFS Central and Eastern Europe Sp. z o.o. – “(…) Serdecznie dziękuję i jestem mega podekscytowany dzisiejszą Nagrodą Osobowości Roku IT. Natomiast nie byłoby to możliwe bez naszych partnerów, naszych wspaniałych pracowników, a w szczególności klientów.”

 

 

IFS, który niedawno gościł swoich partnerów i klientów na wydarzeniu Connect 2024, jest dziś jedną z najważniejszych firm dostarczających systemy ERP. Polski zespół skandynawskiej firmy, prowadzony przez Marka Głazowskiego, nie raz już udowodnił, że potrafi działać w sposób elastyczny i przyjazny branży IT.

Więcej o tegorocznej gali IT Champions, jej przebiegu, nagrodzonych firmach i kategoriach, można przeczytać w tym artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE