Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Nagrodę tą zawdzięczamy, przede wszystkim firmom partnerskim, które przez ostatni rok uczestniczyły z nami w tym sukcesie.” – skomentował Jacek Klee, Samsung Electronics Polska

IT Champions to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży IT w Polsce. Organizowana przez redakcję magazynu IT Reseller gala, jest okazją do spotkania się przedstawicieli czołowych firm z branży. Wśród nich, nie mogło zabraknąć czołowego gracza na rynku technologii wyświetlania obrazu: firmy Samsung Electronics.

Tegoroczna edycja IT Champions odbyła się 6 czerwca w hotelu Raffles Europejski. Rosnące z roku na rok wydarzenie, przyciągnęło czołowe firmy technologiczne, które swoją innowacyjnością i zaangażowaniem przyczyniły się do dynamicznego rozwoju rynku IT. Najważniejszą częścią gali jest, jak co roku, rozdanie nagród IT Champion. Aż pięć statuetek tego wieczoru powędrowało do przedstawicieli Samsung Electronics. Nagrodę w kategorii “Monitory LCD” odebrał Jacek Klee, Senior Sales Manager i Head of LCD/M w Samsung Electronics Polska.

“Miałem przyjemność odebrać, w imieniu firmy Samsung Electronics Polska, nagrodę w kategorii “Monitory LCD”. Dla nas jest to ogromne wyróżnienie. Tak naprawdę nagrodę tą zawdzięczamy nie tylko sobie, ale przede wszystkim firmom partnerskim, które chciały przez ostatni rok uczestniczyć z nami w tym sukcesie. Z tego miejsca chciałbym serdecznie wszystkim pogratulować fantastycznych wyników oraz tego, że zaufanie do naszej firmy w dalszym ciągu jest na bardzo wysokim poziomie” – powiedział Jacek Klee, Senior Sales Manager i Head of LCD/M w Samsung Electronics Polska.“Oczywiście kanał partnerski jest bardzo istotnym elementem naszego sukcesu. Niemniej jednak nie byłby on również możliwy, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu sprzedażowego, którą mam przyjemność zarządzać. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim członkom mojego zespołu, którzy wykonali fantastyczną pracę przez ostatni rok, dzięki czemu w dniu dzisiejszym mogłem Was reprezentować na gali IT Reseller.” 

 

 

Więcej o wydarzeniu IT Champions 2024, nagrodzonych firmach, kategoriach i przebiegu gali można przeczytać w poświęconym temu tematowi artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE