Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Mocno inwestujemy w rozwój nowych technologii, w których HPE GreenLake i rozwiązania hybrydowe są podstawą (…) ta nagroda jest dla nas motywacją” – powiedziała Ula Leciejewska, Channel Director w HPE Polska

Organizowana przez IT Reseller gala IT Champions to coroczne wydarzenie, które cieszy się ogromnym prestiżem wśród przedstawicieli branży IT. Tegoroczna edycja, która odbyła się 6 czerwca w eleganckim hotelu Raffles Europejski, przyciągnęła czołowe firmy technologiczne, które miały okazję celebrować swoje sukcesy i uczestniczyć w ciekawych rozmowach.

Gala IT Champions to nie tylko moment wręczania prestiżowych nagród IT Champion, ale także okazja do dyskusji na temat najważniejszych trendów i wyzwań, przed którymi stoi branża IT. W trakcie wydarzenia odbyła się również debata liderów, podczas której omawiano m.in. rozwój sztucznej inteligencji oraz nowe regulacje prawne, takie jak KSC i NIS2.

Jeden z liderów rynku rozwiązań dla przedsiębiorstw, firma Hewlett Packard Enterprise, została nagrodzona podczas gali magazynu IT Reseller dwoma statuetkami IT Championa.

“To nagroda dla całego naszego zespołu. HPE razem z partnerami, inwestuje w rozwiązania hybrydowe, gdyż jest to nasz strategiczny kierunek rozwoju. Mocno inwestujemy w rozwój nowych technologii, w których HPE GreenLake i rozwiązania hybrydowe są podstawą. Ta nagroda jest dla nas motywacją do jeszcze większych starań oraz rozwoju naszego rynku, wspólnie z partnerami i dystrybucją” – powiedziała Ula Leciejewska, Channel Director Hewlett Packard Enterprise Polska.

 

 

IT Champions 2024 to już kolejna, ósma uroczysta gala wręczania nagród dla branży IT w Polsce, ale też nie jedyne wydarzenie organizowane przez naszą redakcję, kolejne wydarzenie, poświęcone jakości współpracy w kanale partnerskim w branży IT w Polsce, wydarzenie o nazwie IT Channel Leaders, które odbędzie się już 12 września 2024 roku. A co jeszcze działo się podczas gali IT Champions 2024? Tego można dowiedzieć się z poniższej relacji z wydarzenia:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE