Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “Dziękujemy za wyróżnienia (…) liczymy na to, że Intel nadal będzie inwestował w Polsce i będzie się rozwijał tak dynamicznie, jak było to do tej pory” – powiedział Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska

Gala IT Champions odbyła się już po raz ósmy. Wśród nagrodzonych w tym roku znalazła się m.in. firma Intel. 

Organizowana przez IT Reseller gala IT Champions to już stały punkt w kalendarzu branżowych wydarzeń. Tegoroczna edycja, która odbyła się 6 czerwca w hotelu Raffles Europejski, była wyjątkowym spotkaniem śmietanki branży IT. W eleganckiej scenerii goście mieli okazję nie tylko celebrować sukcesy mijającego roku, ale także uczestniczyć w inspirujących rozmowach i debatach.

Wydarzenie to było doskonałą okazją do uhonorowania firm, które swoją ciężką pracą i innowacyjnością przyczyniły się do dynamicznego rozwoju polskiego rynku IT. Warto zaznaczyć, że prestiżowe tytuły IT Champion w ciągu 8 lat istnienia wyrosły na jedne z najważniejszych nagród w branży.

“Bardzo dziękujemy za zaproszenie, ale też za wyróżnienia, którymi możemy się dzisiaj pochwalić: czyli za układy procesorów, które m.in. są projektowane w Gdańsku, gdzie pracuje dziś ponad 4000 inżynierów i inżynierek, głównie software’owych, ale też za dotychczasowe inwestycje i rozwój Intela. Właśnie za ten ośrodek, który istnieje już od 25 lat i jest konsekwentnie rozwijany, jego znaczenie w firmie Intel jest nie do przecenienia. Jest to największy ośrodek software R&D Intela poza Stanami Zjednoczonymi i liczymy na to, że Intel nadal będzie inwestował w Polsce i będzie się rozwijał tak dynamicznie, jak było to do tej pory.” – powiedział Michał Dżoga, Country Manager Intela w Polsce.

 

 

Intel w tym roku odebrał nagrody IT Champions w kategoriach “Procesory i podzespoły PC” oraz “Inwestycje i rozwój”. Więcej o pozostałych nagrodzonych i samej gali IT Champions 2024 można przeczytać w osobnym artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE