Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: Patrycja Gawarecka z AB kolejny raz najlepsza w kategorii „Dyrektor marketingu i sprzedaży”

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży niezwykle prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. Swoją, kolejną już, czwartą z rzędu nagrodę IT Championa, odebrała Patrycja Gawarecka, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie AB S.A.

Nagrody indywidualne przyznawane w ramach IT Champions to już tradycja naszej gali. Zdobywają je osoby wyróżniające się w swoim działaniu wysoką skutecznością, sprawnością, ale i cieszące się znakomitą opinią wewnątrz branży. Zdobyć jedną taką statuetkę to niemałe osiągnięcie. Patrycja Gawarecka z firmy AB może pochwalić się już kolejnym IT Championem – tegoroczna nagroda dołączy do statuetek z 2021, 2020 i 2019 roku.

 

 

Łącząc marketing i sprzedaż u największego dystrybutora IT w kraju, laureatka tegorocznej nagrody ma wyjątkową pozycję, ale i nieprzeciętne wyzwania. O skuteczności jej działań świadczą choćby same wyniki firmy, ale też widoczność przedsiębiorstwa w sieci i przestrzeni medialnej.

 

“Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

IT Champions 2022 – Zobacz z kim świętowaliśmy nasze 20-lecie! (film).

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE