Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: Patrycja Gawarecka i Zbigniew Mądry komentują zwycięstwo AB S.A. w aż 4 kluczowych kategoriach!

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży niezwykle prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. Firma AB S.A. Odebała tego wieczoru statuetki w kategoriach: „Dystrybutor roku”, „Szkolenia i edukacja” oraz dwie nagrody indywidualne: „Osobowość branży” dla Zbigniewa Mądrego i „Dyrektor marketingu i sprzedaży” dla Patrycji Gawareckiej. 

AB S.A ma znakomitą, silną pozycję na rynku i równie mocną wśród naszych czytelników – ponownie to AB zostało uznane dystrybutorem roku. Dystrybutorem, dodajmy, w czasach niełatwych – niedobory produktowe, zakłócenia łańcuchów dostaw i rosnący popyt to chleb powszedni czasu, który upłynął od maja 2021 roku (taki czas tradycyjnie bierzemy pod uwagę przy okazji IT Championów). Najlepiej w tych warunkach pordziły sobie te firmy, które opanowały sprawne zarządzanie produktem, monitorowanie stanów magazynowych i przede wszystkim mają wyśmienite relacje z vendorami. Czy musimy dodawać, że AB S.A bryluje w każdym z tych obszarów?

 

„Szkolenia i edukacja” to kategoria, którą w tym roku rozdzieliliśmy na subkategorie obejmujące producentów i dystrybutorów, gdyż ich rola jest w tym przypadku inna. Producenci nieraz docierają ze swoimi programami edukacyjnymi do indywidualnych użytkowników, wspierają młode talenty czy pomagają szkołom. Dystrybutorzy, z racji swojej charakterystyki, docierają raczej do branżowych odbiorców, więc ich obecność w obszarze szkoleń i edukacji jest bardziej wyspecjalizowana. AB S.A może pochwalić się niemałymi osiągnięciami, ze sprawnym działaniem Centrum Kompetencyjnego AB S.A. na czele. Nasi czytelnicy uznali, że to właśnie AB najbardziej przyczyniło się do rozwoju wiedzy i  kompetencji.

AB S.A, jak każda firma, to przede wszystkim ludzie. Tak się składa natomiast, że w tym roku to właśnie pracownicy AB zdobyli najwięcej nagród indywidualnych. Patrycja Gawarecka zdobyła statuetkę IT Champion 2022 w kategorii „Dyrektor Marketingu i Sprzedaży”, podczas gdy Zbigniew Mądry odebrał na scenie IT Championa 2022 „Osobowość branży”.

 

 

“Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

IT Champions 2022 – Zobacz z kim świętowaliśmy nasze 20-lecie! (film).

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE