Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: Logitech najlepszy w kategoriach “Rozwiązania wideokonferencyjne”, “Praca zdalna/hybrydowa” oraz “Peryferia i akcesoria”

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży niezwykle prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. Wśród nagrodzonych trzykrotnie pojawia się Logitech – zwycięzca w kategorii “Peryferia i akcesoria”, “Rozwiązania wideokonferencyjne” oraz “Lider Pracy Zdalnej/Hybrydowej”

 

W kwestii rozwiązań wideokonferencyjnych Logitech to światowa czołówka – począwszy od prostej komunikacji za pomocą kamer internetowych, po zaawansowane rozwiązania dla biznesu. Przez ostatnie dwa lata znaczenie kategorii “Rozwiązania wideokonferencyjne” wzrosło bardzo silnie. Dziś bez wideokonferencji właściwie nie wyobrażamy sobie pracy, nauki i rozrywki czy kontaktu z bliskimi. Po dwóch latach pandemii jesteśmy w zupełnie innym punkcie niż na jej początku, a urządzenia Logitecha bez wątpienia były jednymi z tych, które pomogły przetrwać najtrudniejsze czasy.

 

 

Poniekąd spokrewnioną kategorią jest inna, w której także triumfował Logitech. IT Champion 2022 w kategorii “Lider Pracy Zdalnej / Hybrydowej” dla Logitech jest w pełni zasłużony – firma zapewnia cały szereg rozwiązań umożliwiających pracę zdalną, czy to za pośrednictwem komunikacji wideokonferencyjnej czy audio. Urządzenia Logitech pokrywają przy tym każdy obszar rynku – od niedrogich, prostych kamer i słuchawek z mikrofonem, po wysoce zautomatyzowane rozwiązania stand-alone.

 

 

W obszarze peryferiów komputerowych Logitech konsekwentnie zbiera laury od lat i nie inaczej jest w przypadku plebiscytu IT Champions. Urządzenia szwajcarsko-amerykańskiej firmy od lat cieszą się znakomitą opinią użytkowników na całym świecie, w tym naszych czytelników, co widać w efekcie głosowania w tym roku.

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

“jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE