Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: Huawei Polska pewnie triumfuje w dwóch kategoriach. Ważne słowa na scenie!

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. Dwa z nich trafiły do Huawei Polska. 

 

Huawei Polska, jeden z liderów rynku telekomunikacyjnego, potentat na rynku rozwiązań sieciowych, a ostatnio także coraz silniejszy gracz na rynku energetyki, to firma, która na stałe wpisała się w krajobraz polskiego ICT. W tym roku, podczas gali w warszawskim hotelu Bristol, do Huawei Polska trafiły dwie statuetki IT Champion 2022, w kategoriach “Networking i rozwiązania sieciowe” oraz “Systemy Energii Odnawialnej – Fotowoltaika”.

 

Obszar sieci i rozwiązań komunikacyjnych to od samego początku core business dla Huawei. To w tym obszarze firma posiada największe doświadczenie i, jak się okazało przy okazji głosowania w plebiscycie IT Champions, także największe uznanie. Efektem jest nagroda IT Champion 2022 “Networking i rozwiązania sieciowe” dla Huawei.

 

 

Mniej oczywiste może, pozornie, być drugie osiągnięcie Huawei w naszym plebiscycie. IT Champion 2022 “Systemy Energii Odnawialnej – Fotowoltaika” dla Huawei Polska to efekt wytężonej pracy firmy nad pozycją w obszarze zielonej energii. Jak duży postęp w tej dziedzinie zrobiło Huawei widać doskonale po niedawnym wydarzeniu producenta skupionym właśnie na energetyce. 

 

 

Huawei jest także silnie zaangażowane społecznie, o czym w krótkim wystąpieniu ze sceny, odbierając nagrodę w imieniu firmy, przypomniała Alicja Tatarczuk, Public affairs & CSR managerka w Huawei.

 

“Gdyby ktoś 3 lata temu powiedział mi, że będę pracować w korporacji, i to w korporacji pochodzącej z Dalekiego Wschodu, mocno zmaskulinizownej (jak to cała branża IT), i że ta męska większość pozwoli mi robić najlepsze projekty społeczne, chociażby te służące zwiększaniu roli i obecności kobiet w branży IT✨, jak nasza własna szkoła liderek czy zaangażowanie w akcję Dziewczyny na Politechniki – uznałabym, że to po prostu niemożliwe. Ale jak się okazuje, nasze hasło Make it possible – zobowiązuje.”

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE