Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: HP Inc Polska pewnie zwycięża w czterech prestiżowych kategoriach!

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży niezwykle prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. IT Championy w kategoriach “Komputery PC”, “Stacje Robocze” oraz “Druk Laserowy” i “Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” trafiły w tym roku do firmy HP Inc Polska.

 

Firma HP Inc Polska zdobyła aż cztery statuetki IT Champion, przy czym wszystkie z nich w jednych z czołowych kategorii. Nie da się nie zauważyć, że obok kluczowych dla HP obszarów związanych z komputerami i drukiem, czytelnicy IT Resellera docenili specyficzne podejście amerykańskiego producenta do tzw. zrównoważonego rozwoju. HP bowiem wychodzi poza popularne wśród firm technologicznych ramy ekologiczne. Idąc krok dalej, wspiera całe społeczności w ich rozwoju, nie tylko związanym z technologią, ale choćby przedsiębiorczością.

 

IT Champion 2022 w kategorii “Komputery PC” to konsekwencja silnego rozwoju kolejnych generacji maszyn oferowanych przez HP. Poza zastosowaniami w świecie biznesu i instytucji publicznych, “pecety” HP znalazły swoje miejsce w obszarze gamingu, gdzie desktopy z linii Omen i Pavilion Gaming zyskały popularność.

 

Dorota Olczak z nagrodą w kategorii “Stacje Robocze”

 

IT Champion 2022 w kategorii “Stacje Robocze” to oczywisty wybór wskazujący na znaczenie i popularność zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych komputerów HP przeznaczonych do zadań specjalnych. Projektowanie obiektów, prace inżynieryjne, architektoniczne, ale i grafika 3D na potrzeby cyfrowej rozrywki – stacje robocze to odpowiedź na ten zestaw potrzeb, a zdaniem czytelników IT Resellera, te wyprodukowane przez HP radzą sobie wyjątkowo sprawnie.

 

Mateusz Wasilewski odebrał nagrodę IT Champion 2022 w kategorii “Druk laserowy”

 

IT Champion 2022 w kategorii “Druk laserowy” dla HP to chyba nie jest zaskoczenie. HP jest liderem rynku w tym obszarze i nie jest to stan nowy, a raczej długotrwała już tradycja. firma jednak stale usprawnia swoje drukarki laserowe, w tym Neverstop Laser, które idealnie rozwiązują problem kosztownego toneru – można go uzupełnić w sposób czysty i szybki.

 

Nagrodę IT Champion 2022 w kategorii “Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” odbierał David Rozzio, VP & Managing Director, East Central Europe / Channel Manager Central Europe.

 

IT Champion 2022 w kategorii “Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” to natomiast docenienie zaangażowania HP w realizacji koncepcji pozytywnego społecznego wpływu firm na otaczającą je przestrzeń – nie tylko w rozumieniu środowiska naturalnego, ale i społecznego. HP Life, program edukacyjny wspierający przedsiębiorczość, jest znakomitym przykładem takiego działania. Więcej o tym aspekcie niedługo na naszym kanale na YouTube.

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

“jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE