Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2021: Adam Parzonka i Jacek Klee, Samsung Electronics Polska: “Partnerzy są dla nas najważniejsi. Samsung to bardzo dobry zespół, rodzina, osoby, które tworzą ekosystem, który w 2021 roku zadziałał idealnie”.

Samsung jest jedną z tych firm, które w plebiscycie IT Champions pojawia się nie tylko regularnie, ale też w bardzo różnych kategoriach. Poza osiągnięciami w zakresie pamięci, nagrodzono też inny obszar, w którym koreańska firma po prostu dominuje – wyświetlaniu obrazu. 

 

Nagrody IT Champion 2021 w kategoriach “Monitory” i “Digital Signage” dla Samsung Electronics nie powinny zaskakiwać. Firma jest niezwykle silnym graczem w obu obszarach, a wyjątkowa sprawność w organizowaniu łańcucha dostaw sprawia, że Samsung stosunkowo łagodnie przeszedł trudny czas pandemii (o czym więcej w wywiadzie okładkowym wrześniowo-październikowego numeru IT Reseller). O nagrodach, ale i sytuacji firmy wypowiedzieli się Adam Parzonka i  Jacek Klee, z Samsung Electronics Polska:

 

 

Patronat nad galą IT Champions 2021, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Agencja Informacyjna ISBnews.

 

 

IT Champions 2021 – Nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj Laureatów uroczystej gali IT Champions 2021 (fotorelacja).

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE