Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2020 – sylwetki laureatów. HP Inc Polska nagrodzone dwoma statuetkami IT Champion 2020. HP okazało się bezkonkurencyjne w kategorii “Stacje Robocze”, natomiast indywidualną nagrodę zdobył Łukasz Rosa.

Podczas uroczystej gali IT Champions 2020, w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, uhonorowalismy najlepsze firmy oraz liderów branży IT prestiżowymi nagrodami IT Champion 2020. W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Podczas gali IT Champions 2020 Łukasz Rosa z HP Inc Polska wychodził na scenę dwukrotnie: raz aby odebrać nagrodę za stacje robocze, drugi – po statuetkę w kategorii Szef Kanału Dystrybucyjnego. 

 

HP Inc Polska przechodzi jako firma gruntowne przeobrażenia – tak w globalnych strukturach, jak i tych lokalnych – wciąż oczekując na oficjalne ogłoszenie nowego prezesa w naszym kraju. Nie przeszkadza to jednak w zdobywaniu nagród, w tym prestiżowej nagrody za jedne z najpotężniejszych komputerów na rynku.

 

To właśnie w kategorii Stacje Robocze HP Inc Polska zdołało pokonać konkurencję. Stacje robocze to trudny rynek, zwłaszcza, że aktualnie każdy z dużych producentów komputerów posiada w swojej ofercie takie właśnie urządzenia. Do tej kategorii wliczamy także mobilne stacje robocze, i także w tym zakresie HP Inc może pochwalić się naprawdę ciekawymi projektami – seria ZBook od dawna znajduje się wśród najlepszych stacji roboczych na rynku.

 

Producent Roku w kategorii STACJE ROBOCZE

w imieniu firmy HP Inc, tytuł odebrał Łukasz Rosa

 

Nawet najlepszy sprzęt nie ma znaczenia, jeśli nie da się go sprzedać czy kupić. Znaczenie kanału dystrybucyjnego to nie tylko kwestia jego zasięgu, ale też sposobu i stylu prowadzania oraz, wbrew postępującej cyfryzacji, osobistym cechom osoby zarządzającej tym aspektem działalności danego vendora. Stąd też nagroda indywidualna w kategorii Szef Kanału Dystrybucyjnego, której odbiorcą był w tym roku Łukasz Rosa z HP Inc Polska. Ale o indywidualnym wyróżnieniu więcej już wkrótce.

 

Patronat nad galą IT Champions 2020, objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz ISBnews.

 

Jeszcze raz w imieniu swoim oraz całej redakcji IT Reseller bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy że byliście z nami!

 

https://itreseller.com.pl/itrnewgala-magazynu-it-reseller-nagrody-it-champions-2020-przyznane-uroczystosc-to-nie-tylko-prestizowe-statuetki-ale-tez-dwa-jubileusze-oraz-zapowiedz-najnowszych-planow/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE