Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Inwestycja w BigID wzmacnia zdolność HPE do pomagania klientom w odkrywaniu, zarządzaniu i lepszej ochronie ich danych.

W Hewlett Packard Pathfinder jedną z najważniejszych części naszej misji jest dostarczenie zewnętrznego obiektywu innowacyjnego dla Hewlett Packard Enterprise, który może pomóc firmie w realizacji wizji bycia wiodącą firmą od krawędzi do chmury, podkreśla Paul Glaser, Wiceprezes i Szef Hewlett Packard Pathfinder.

Ostatnie inwestycje instrumentu Pathfinder i ogłoszenie rozszerzenia naszego programu są dowodem na wartość programu w informowaniu o strategii HPE i wpływ partnerstwa między ekosystemem start-upów a HPE w celu rozwiązania kluczowych wyzwań klientów. Jednym z najbardziej krytycznych z tych wyzwań jest zarządzanie ilością i złożonością danych w celu uzyskania z nich wartości.

“Dzisiaj z radością ogłaszam najnowszą strategiczną inwestycję Pathfinder w BigID wspieranie strategii HPE w zakresie usług transmisji danych. BigID to wiodąca platforma analizy danych, która umożliwia organizacjom zrozumienie i ochronę danych, egzekwowanie zasad i automatyzację zarządzania danymi. Ich wizja umożliwienia firmom stania się bardziej odpowiedzialnymi strażnikami danych osobowych i poufnych wspiera koncentrację HPE na pomaganiu klientom w dostępie, analizowaniu i ochronie wszystkich ich danych, bez względu na to, gdzie się znajdują.” – zaznacza Paul Glaser, Wiceprezes i Szef Hewlett Packard Pathfinder.

 

Klienci poszukują spójnej strategii danych

Świat produkuje i konsumuje coraz większą ilość danych. IDC szacuje, że globalne tworzenie i replikacja danych odnotują złożoną roczną stopę wzrostu (CAGR) na poziomie 23% w latach 2020–2025. W miarę jak firmy będą kontynuować transformację cyfrową, tempo tworzenia i konsumpcji danych będzie tylko przyspieszać. Ta ogromna fala danych w połączeniu z rosnącymi globalnymi przepisami dotyczącymi prywatności stworzy nowe imperatywy dotyczące sposobu zarządzania danymi i ich ochrony, aby zapewnić prywatność i zgodność z przepisami, jednocześnie wydobywając wartość w czasie rzeczywistym.
Firmy poszukują spójnej strategii danych, która może obejmować dogłębne zrozumienie danych przez pryzmat bezpieczeństwa, prywatności, zarządzania i przepisów, a jednocześnie zapewnia elastyczność, aby zrobić więcej ze swoimi danymi.
BigID odpowiada na ten coraz bardziej istotny zestaw potrzeb.

 

BigID to wiodąca platforma analizy danych, która pomaga organizacjom uzyskać szczegółowy wgląd w wrażliwe, osobiste, regulowane i krytyczne dane, które zbierają i przetwarzają – i działać na podstawie tych danych.

Platforma pozwala na nowoczesną widoczność i kontrolę danych w najważniejszym zasobie organizacji: jej danych. Zajmując wyjątkową pozycję w centrum prywatności danych, zarządzania danymi i bezpieczeństwa danych, BigID pozwala klientom osiągnąć zgodność, proaktywnie wzmacniać ich bezpieczeństwo i wzmacniać ich zespoły ds. Zarządzania danymi. Wykorzystując opatentowane przez BigID techniki uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, automatyzując procesy ręczne i obejmując otwarty ekosystem, klienci mogą proaktywnie odkrywać, zarządzać i chronić swoje regulowane, wrażliwe i osobiste dane w całym środowisku danych, jednocześnie przyspieszając praktyczne spostrzeżenia. BigID jest gotowy do zmiany sposobu, w jaki organizacje zarządzają swoimi danymi.

 

“Podstawą bigID Data Intelligence Platform jest jej szczegółowa, zautomatyzowana funkcja analizy i odkrywania danych, która identyfikuje metadane i dane oraz zarządza nimi na dużą skalę – w każdym typie danych, gdziekolwiek te dane są przechowywane. Łączy w sobie wiodącą klasyfikację uczenia maszynowego i techniki korelacji, aby zapewnić kontekst wokół samych danych: czyje to jest, gdzie jest, czym jest. Katalog podstawowy wykorzystuje uczenie maszynowe do etykietowania i odnajdowania, a także głębszy wgląd w wartości danych, sąsiednie relacje danych i lokalizacje zduplikowanych lub podobnych danych.” – podkreśla Paul Glaser, Wiceprezes i Szef Hewlett Packard Pathfinder.

 

Oprócz tego fundamentu, BigID zapewnia podstawowe aplikacje, które można dodawać modułowo, aby zautomatyzować zarządzanie danymi w zakresie zgodności danych, prywatności, bezpieczeństwa i nadzoru.

 

“Inwestycja Pathfinder w BigID pozwala nam wspierać kolejną fazę rozwoju firmy, a także badać sposoby, w jakie innowacyjna technologia BigID uzupełnia rozwiązania HPE, aby pomóc klientom HPE lepiej chronić i czerpać wnioski z ich danych.” – uważa Paul Glaser, Wiceprezes i Szef Hewlett Packard Pathfinder. “W nadchodzących miesiącach z niecierpliwością czekam na przyspieszenie tempa inwestycji w ekosystem start-upów dostosowany do strategii HPE od krawędzi do chmury i zapewnienie naszym klientom jeszcze większej liczby uzupełniających, najnowocześniejszych innowacji.”

 

CES 2022: Nowa, trzecia już, edycja Intel Evo oraz zmiany w vPro.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE