Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

International Data Corporation (IDC) drugi rok z rzędu, zajęła pierwsze miejsce w kategorii Analityczna Firma Roku 2021.

Instytut Influencer & Analyst Relations (IIAR>), organizacja non-profit powołana w celu podnoszenia świadomości w zakresie badań, promowania najlepszych praktyk oraz poprawy komunikacji między firmami analitycznymi i dostawcami, ogłosiła, że firma ​​International Data Corporation (IDC) zajęła pierwsze miejsce w kategorii Analityczna Firma Roku 2021. To już drugi rok z rzędu, w którym IDC zdobyło nagrodę będącą jednym z najważniejszych wyróżnień w branży badań rynku technologii.

Nagroda IIAR> dla Analitycznej Firmy Roku przyznawana jest na podstawie globalnego badania wśród specjalistów z różnych branż. W tym roku eksperci z 12 krajów nominowali i głosowali na 45 firm analitycznych, ponad 90 analityków branżowych i 38 partnerów. Firmy oceniano pod kątem jakości i zakresu badań, strony internetowej, współpracy i stosunku jakości do ceny.

 

„Nagrody IIAR> są przyznawane profesjonalistom, zespołom i organizacjom, które podnoszą poprzeczkę i pomagają rozwijać standardy branżowe. Wyróżnienia są przyznawane w drodze głosowania przez członków społeczności IIAR>”, powiedział Aniruddho Mukherjee, członek zarządu IIAR>.

 

Podczas wirtualnej ceremonii wręczenia nagród, Instytut docenił IDC za „zasięg regionalny, szeroki zakres programów badawczych i jakość badań”. Specjaliści wskazali, że cenią jasne, rzetelne i przekonujące opinie analityków IDC, których dodatkowo cechuje otwartość na współpracę i wymianę poglądów.

 

„Czujemy się zaszczyceni z powodu nagrody Analitycznej Firmy Roku. Cieszy nas, że doceniono nasz wysiłek, którego celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów, podczas kolejnego roku niepewności gospodarczej i zakłóceń w łańcuchach dostaw. IDC koncentruje się na dostarczeniu odpowiednich danych i wytycznych, które wspierają firmy w budowaniu odporności. Zdolność dostosowania się do nieoczekiwanych zmian i czerpania z nich korzyści będzie kluczowa dla każdego przedsiębiorstwa w gospodarce cyfrowej” – powiedział Crawford Del Prete, prezes IDC. “Chcielibyśmy podziękować naszym klientom i wszystkim ekspertom, którzy docenili tą nagrodą nasze wysiłki. Wasze wsparcie jest bezcenne – czekamy na dalszą współpracę z Państwem w kolejnych latach.”

 

Oprócz zdobycia nagrody firmy analitycznej roku, IDC zostało wyróżnione w kilku innych kategoriach. Christina Richmond zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszego analityka roku, podczas gdy Joel Stradling znalazł się wśród dziesięciu finalistów tej nagrody. Christina Richmond została wyróżniona za doświadczenie i silne umiejętności badawcze z głębokim wglądem w strategię. Eksperci docenili Loela Stradlinga za jego doskonałą znajomość rynku i otwartość. Ponadto Ahmad Latif Ali z IDC był jednym z finalistów nagrody Nowy Analityk Roku, a Janice Worsfold i Matt Vinson znaleźli się wśród finalistów nagrody Partner Klienta Roku w uznaniu za wysoką jakość dostarczanej przez nich obsługi.

 

ISE 2022 w Barcelonie przełożone z powodów bezpieczeństwa.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE