Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IFS rozszerza współpracę partnerską z CGI o region Polski i Europy Wschodniej.

Firma technologiczna IFS rozszerza współpracę partnerską z CGI o region Polski i Europy Wschodniej. Kooperacja dotyczy wsparcia klientów w dostępie do wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań skierowanych do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz firm z branży energetycznej. Doświadczenie, a także wiedza ekspercka CGI potwierdzone zostały certyfikatem IFS Certified obejmującym całe spektrum narzędzi dostępnych na platformie IFS.

Dotychczasowe partnerstwo IFS i CGI na innych rynkach europejskich pokazuje skuteczność współpracy biznesowej opartej o doświadczenie oraz wspólne wartości obu firm. Zawarta umowa jest również potwierdzeniem regionalnej strategii IFS dotyczącej rozbudowy ekosystemu partnerskiego.

 

„Nasza strategia rozwoju zakłada budowę silnego środowiska partnerskiego – tutaj nie ma dróg na skróty, liczy się jakość, więc przywiązujemy do tego dużą wagę. Patrząc na bardzo udaną współpracę międzynarodową naszych firm, jej rozszerzenie tym razem o Polskę i kraje Europy wschodniej jest dla nas naturalnym wyborem. Nasze portfolio kluczowych partnerów zasili dodatkowe grono wyspecjalizowanych ekspertów, którzy będą wpierać naszych klientów w ich drodze do cyfrowej transformacji biznesu” – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE.

 

Założona w 1976 roku firma CGI jest jedną z największych niezależnych firm z branży IT i doradztwa biznesowego na świecie. Dzięki około 84 000 konsultantów i profesjonalistów CGI oferuje kompleksowe portfolio rozwiązań – od strategicznego doradztwa informatycznego i biznesowego po integrację systemów, zarządzanie usługami IT i procesami biznesowymi oraz rozwiązania w zakresie własności intelektualnej.

 

„CGI i IFS w Polsce zaczynają działać razem. Jest to model współpracy, który działa na Litwie, w Szwecji, Finlandii, Czechach oraz ostatnio we Francji. Umowa partnerska jest tak naprawdę sformalizowaniem faktu poszerzania naszych kompetencji w obszarze systemu IFS, które czynimy już od 2021 roku na polskim rynku. Wierzę, że globalne doświadczenie, wysokie standardy pracy w CGI oraz doświadczony zespół będą z sukcesem wspierały cyfryzację polskiego rynku” – dodaje Krzysztof Ulicki, VP Consulting Services odpowiedzialny między innymi za rozwój centrum kompetencji IFS w CGI Polska.

 

Rozszerzanie współpracy partnerskiej z CGI o nowe rynki wynika z faktu rosnącej pozycji IFS w Polsce i innych krajach Europy wschodniej. Celem wzmocnienia relacji między firmami jest zapewnienie najwyższej jakości usług dostarczanych klientom.

 

Cyfrowy bunkier – niezbędny, gdy wszystko inne zawiedzie. Eksperci z AB S.A. podpowiadają jeden z najskuteczniejszych sposobów na jego zbudowanie.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE