Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IFS Connect 2022: Współpraca, loty w kosmos i pierwsze w historii nagrody IFS Business Transformation Awards.

W łódzkim hotelu Vienna House Andel`s odbyła się kolejna edycja IFS Connect – wydarzenia, które skierowane jest do partnerów i klientów firmy IFS w Polsce. Po raz pierwszy wręczono także nagrody IFS Business Transformation Awards.

Gdzie indziej jak w Łodzi organizować wydarzenie firmy, która stale, nieprzerwanie od 30 lat współpracuje z przemysłem? Tegoroczny IFS Connect odbył się więc w mieście, które wyrosło na produkcji przemysłowej. Łódź to także miasto filmowe, więc od kinematograficznych nawiązań nie udało się uciec, zwłaszcza, że wydarzenie prowadził znany z zamiłowania do dziesiątej muzy dziennikarz radiowy i telewizyjny, Andrzej Sołtysik.

 

Wystąpienia i debata

Podczas IFS Connect 2022 celebrowano 30 lat firmy w Polsce. Na porannym otwarciu wydarzenia prezes Marek Głazowski przypomniał historię o założeniu IFS (do prześledzenia której szczerze zachęcam) i początku działalności w Polsce. Pierwszą umowę w naszym kraju podpisywali jeszcze założyciele IFS, a klientem była Elektrownia Łaziska (teraz stanowiąca część grupy Tauron). Co szczególnie ciekawe, współpraca ta trwa do dziś.

 

 

Ponieważ wydarzenie jest skupione na klientach i partnerach IFS, organizatorzy zaprosili na scenę kilku z nich. O współpracy i korzystaniu z rozwiązań IFS, w tym o procesie aktualizacji opowiadał Tomasz Twardela, ERP Project Manager w NGK Ceramics Polska. Przykład relacji na linii partner IFS – klient zaprezentowali natomiast na scenie Robert Szydłowski, prezes zarządu Delegate IT i Teresa Maślanka, IT Project Manager w KFA Armatura. Chociaż podobne prezentacje zwykle są istną “laurką” to w tym przypadku uderzała autentyczność opisu współpracy – zarówno z lepszymi, jak i słabszymi momentami, chociaż oczywiście z happy endem.

 

 

Interesujące wystąpienia dotyczyły także interesujących, a przy tym nietuzinkowych przedsiębiorstw, czego przykładem była opowieść o współpracy biznesowej między partnerem IFS, firmą InfoConsulting z, dosłownie, kuloodpornym biznesem – firmą NFM. Przedsiębiorstwo to jest m.in. producentem kamizelek kuloodpornych – rzecz, niestety, wyjątkowo “na czasie”.

 

 

Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia była debata ekspercka “Jak teraźniejszość kreuje przyszłość? Trendy i wyzwania”. W rolę prowadzącego dyskusję wcielił się Marek Głazowski, a uczestnikami byli: Karolina Manikowska, Workplace Department Director i Product Department Director w firmie Nowy Styl, Grzegorza Mikucki Dyrektor Informatyki w firmie Ceramika Paradyż oraz Leszek Chwalik, Wiceprezes zarządu ds. CUW IT w firmie TAURON Obsluga Klienta. Rozmowa dotyczyła rynkowych trendów, biznesowej elastyczności i perspektywach rozwoju.

 

 

Zwykle przysłowiowa wisienka na torcie jest jedna – podczas IFS Connect 2022 były dwie. Psycholog biznesu, Miłosz Brzeziński, na przykładach z życia codziennego pokazywał sposoby myślenia, które stosujemy w biznesie – zarówno te dobre, jak i te odrobine mniej skuteczne – a zrobił to w iście standupowym stylu. Natomiast Joanna Jurga, dwukrotna komandor misji w Habitacie Lunares, pasjonatka lotów kosmiczych, opowiadała o wyzwaniach i sposobach ich przezwyciężania za pomocą technologii w wyjątkowo trudnych warunkach.

 

 

IFS Business Transformation Awards 2022

IFS po raz pierwszy w swojej 30-letniej historii w Polsce uhonorowało swoich czołowych klientów. Pierwsza edycja nagród IFS Business Transformation Awards i pierwsza gala skupiona na nagrodach biznesowych. IFS może uznać to wydarzenie za udany debiut. Czy obyło się bez organizacyjnych wpadek? Nie. Jednak m.in. dzięki nim atmosfera gali była inna – zdecydowanie bardziej otwarta i luźna, niż większości podobnych wydarzeń. Galę poprowadzili wspólnie Marek Głazowski i Andrzej Sołtysik. Nagrody przyznano w pięciu kategoriach:

 

Laureaci IFS Business Transformation Awards

 

Lider transformacji biznesowej – zwycięzcą została firma Nowy Styl

 

 

Innowacyjny biznes – w tej kategorii triumfowała Ceramika Paradyż

 

 

 

Partnerstwo technologiczne 30-lecia – oczywistym zwycięzcą był najstarszy klient IFS w Polsce, firma Tauron TOK.

 

 

Architekt cyfryzacji branży – zwycięzcą została firma Mlekovita

 

 

Technologia dla przyszłości – po zwycięstwo w tej kategorii sięgnęła firma NGK Ceramics

 

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Przypominamy także, że całkiem niedawno IFS znalazł się w dokładnie odwrotnej roli – zamiast wręczać nagrody odbierał je podczas gali IT Champions 2022. Krótki komentarz prezesa firmy IFS Poland, można wysłuchać tutaj:

IT Champions 2022: Marek Głazowski komentuje zwycięstwo IFS Poland w kategoriach “Innowacyjne rozwiązania dla biznesu” oraz “Enterprise Software”

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE