Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Sanacja nauczyła nas pokory”- mówi Sławomir Harazin, wiceprezes Action S.A. w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

Cztery lata postępowania sanacyjnego, zawirowania wokół firmy, a mimo to wzrost liczby klientów w ostatnim czasie – o wychodzeniu z trudnego etapu w historii firmy Action S.A. rozmawiamy ze Sławomirem Harazinem, wiceprezesem spółki.

 

Nie jest tajemnicą, że ostatnie lata były trudne dla Action S.A. – tak, celowo używamy nazwy bez, do niedawna obowiązkowego “w restrukturyzacji”, bowiem firma wyszła nareszcie z etapu sanacji. Paradoksalnie, trudny moment dla świata, rok 2020 i związane z pandemią zmiany w sposobie funkcjonowania pracy i nauki, były dobrym czasem dla branży i z pewnością ułatwiły Action S.A. powrót do lepszej formy. Bez wątpienia sanacja w firmie dokonała pewnego przewrotu w postrzeganiu biznesu wewnątrz firmy. Na pytanie o to, czego nauczyła firmę sanacja, Sławomir Harazin odpowiedział:

 

“Pokory. Pokory do tego co się robi, do biznesu. Wielu ludziom wydaje się, że są mistrzami świata, a nie są. Gdy się to zrozumie, to praca jest dużo bardziej efektywna, konsekwentna i świadoma”

 

Zapraszamy na rozmowę z naszym gościem i na następne odcinki “Liderów Branży” IT Reseller TV.

 

Poniżej poprzedni odcienk z serii “Liderzy Branży” w którym naszym gościem był Andrzej Sowiński, prezes HP Inc Polska.

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-1/

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE