Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

HP Chromebase All-in-One to nowy, niezwyczajny komputer z ChromeOS. W środku – procesory Intela Comet Lake-U.

HP przedstawiło urządzenie Chromebase All-in-One. Jak sama nazwa wskazuje, jest to komputer All-in-One, ale korzystający z Chrome OS. 

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele tabletów i laptopów z systemem operacyjnym ChromeOS, nie ma wielu komputerów stacjonarnych All-in-One z tym systemem. Według HP, jego 21,5-calowy komputer stacjonarny Chromebase All-in-One jest również pierwszym tego typu urządzeniem z pivotem.

Urządzenie posiada 21,5-calowy panel FHD, chociaż brakuje tu nieco danych o samych parametrach ekranu. Wiadomo natomiast, że ekran w Chromebase AiO może obracać się w górę o 90° i 20°. W środku znajdziemy, do wyboru, procesor Intel Pentium Gold 6405U lub Core i3-10110U, a więc przedstawicieli low-endowych odmian linii Comet Lake-U. Do ChromeOS to jednak w zupełności wystarczy. HP Chromebase AiO jest dostępny z pamięcią RAM od 4 GB do 16 GB, a także z 64 GB pamięci flash eMMC lub dyskiem SSD NVMe o pojemności 128 GB/256 GB.

Nie brzmi to może imponująco, ale trzeba pamiętać, że ChromeOS ma naprawdę niewielkie wymagania sprzętowe. Nawet na dość słabym sprzęcie potrafi działać bardzo płynnie. Zaletą może być natomiast warstwa multimedialna, bo HP ponownie skorzystało ze swojej dobrej relacji z Bang & Olufsen. Oczywiście, nie są to potężne głośniki, bo mają ledwie po 5 W, ale mają szanse być jakościowo po prostu lepsze niż to, co zwykle dostajemy w niedrogich komputerach All-in-One. A właśnie, cena! HP wyceniło to urządzenie na 599,99 USD i, póki co, nie wiadomo nic na temat cen w Europie.

HP pokazało swojego Chromebooka korzystającego z układu ARM. HP Chromebook x2 11 to niewielkie urządzenie 2-w-1.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE