Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Hikvision oficjalnie w prowadza na polski rynek rozwiązania Hikstorage.

Hikivision, chińska firma specjalizująca się w produktach z zakresu bezpieczeństwa, takich jak np. inteligentne systemy nadzoru, oficjalnie wchodzi na polski rynek z ofertą nośników danych i pamięci RAM marki Hikvision.

Hikvision jest światowym liderem w dziedzinie systemów bezpieczeństwa fizycznego. Oczywiście, znaczną część sprzedaży to rynek chiński, niemniej firma zdobyła sobie także olbrzymią popularność na rynkach euroatlantyckich. Technologie kodowania audio i wideo, przetwarzania obrazu, przetwarzania w chmurze, big data oraz głębokiego uczenia, są coraz ważniejsze dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych – często tych, którzy korzystają już z rozwiązań nadzoru chińskiej firmy. Teraz, także w Polsce, będą mogli oni uzupełnić swoje możliwości przechowywania danych o rozwiązania Hikvision, a konkretnie serii Hikstorage.

Hikstorage, jako marka istnieje od 2017 roku i poświęca się tworzeniu rozwiązań w zakresie nośników danych i pamięci RAM dla wymagających użytkowników. Teraz bogata oferta dysków SSD, kart pamięci, nośników USB Flash oraz pamięci RAM będzie dostępna również w na naszym rynku, bo Hikvision oficjalnie wchodzi do Polski ze swoją ofertą komponentów. Przy okazji firma zdradza także ambitne plany na najbliższą przyszłość, które obejmują intensywny rozwój segmentu gamingowego, na którym już teraz znaleźć można interesujące rozwiązania marki.

Oferta producenta na polski rynek zawiera m.in. pamięci przenośne (dyski zewnętrzne, nośniki flash i karty SD), dyski SSD SATA oraz M.2 z protokołem NVMe z serii C100, Minder S, E100, Desire, E1000, E2000 oraz E3000 oraz pamięci RAM DDR4 U10 i U100, wyróżniające się nie tylko wydajnością, ale i stylowym aluminiowym radiatorem.

Produkty Hikstorage są już dostępne u dystrybutorów Incom S.A. oraz NTT S.A.

 

Jesteśmy gotowi na świat pracy hybrydowej! – podkreśla w wywiadzie okładkowym Kamil Sojka, North East Europe Video Collaboration Lead w firmie Logitech.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE