Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Hewlett Packard Enterprise prezentuje HPE Smart Choice – odpowiedź na potrzeby szybkiej realizacji zamówień

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, szybkość i efektywność są kluczowymi składowymi sukcesu. Hewlett Packard Enterprise (HPE) rozumie tę potrzebę swoich klientów, dla których szybki rozwój infrastruktury bywa nieraz koniecznością wynikającą z wymogów  biznesowych.

To właśnie w dynamicznym, wymagającym szybkiej adaptacji i dobrej skalowalności środowisku powstała koncepcja HPE Smart Choice – rewolucyjnego programu, który umożliwia resellerom błyskawiczne dostarczanie serwerów HPE ProLiant. Dzięki niemu zarówno dostawcy, handlowcy, jak i klienci mogą cieszyć się wygodą i szybkością realizacji zamówień. Droga od decyzji o zakupie, do włączenia serwera do firmowej infrastruktury jeszcze nigdy nie była tak szybka.

 

Tomasz Cop, Distribution Business Manager w Hewlett Packard Enterprise (HPE)

 

Na czym polega HPE Smart Choice? Program uruchomiony przez HPE opiera się na kilku prostych założeniach.

  • Po pierwsze: dotyczy szeregu najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez amerykańskiego producenta, co umożliwia odpowiednie ich przygotowanie. Dzięki temu, gdy urządzenie dociera do klienta, jest przygotowane do działania natychmiast po wyjęciu z opakowania.To skraca czas potrzebny do włączenia serwera do infrastruktury przedsiębiorstwa i jest wygodne dla każdej ze stron.
  • Po drugie: rozwiązania oferowane w ramach HPE Smart Choice pozwalają resellerom spać spokojnie, ze względu na utrzymującą się przez 90 dni cenę. Ryzyko znacznego jej wzrostu po złożeniu oferty spada w tym przypadku do jedynej, słusznej wartości: zera.
  • Po trzecie: dostępność. To słowo, jeszcze dwa lata temu powtarzano w branży non-stop. Wówczas wszyscy odczuliśmy braki wywołane przerwami w łańcuchach dostaw. HPE Smart Choice gwarantuje dostępność kompletnego rozwiązania na stocku dystrybucji, co sprawia, że wybrany sprzęt może natychmiast trafić do klienta.
  • Po czwarte: rozwiązania sprzedawane w ramach programu HPE Smart Choice są realizowane błyskawicznie, bowiem nie ma konieczności oczekiwania na wycenę – przy stabilnych cenach i wysokiej dostępności, te produkty są gotowe do błyskawicznej dostawy do klienta. Resellerzy mogą przygotować i przedstawić oferty klientom w zaledwie kilka minut.

 

Sytuacja, w której klient jest gotowy dokonać zakupu tu i teraz, to dla handlowca scenariusz idealny. Pod warunkiem, że jesteśmy w stanie spełnić jego oczekiwania związane z terminem realizacji zamówienia – twierdzi Tomasz Cop, Distribution Business Manager w HPEIstnieje masa okoliczności, w których klienci końcowi nie mogą czekać długich dni czy tygodni na wycenę i dostawę sprzętu. Dzieje się tak, gdy gonią ich terminy związane z zakończeniem kwartału czy roku rozliczeniowego, kiedy muszą rozliczyć zewnętrzne dofinansowanie lub gdy doszło do nagłego wzrostu zapotrzebowania na infrastrukturę. Z myślą o takich scenariuszach stworzyliśmy program HPE Smart Choice.

 

 

Dzięki HPE Smart Choice resellerzy mogą zagwarantować swoim klientom, że szybko i sprawnie przedstawią ofertę, a po zakupie błyskawicznie dostarczą sprzęt. To zasługa udostępnienia im szerokiego katalogu atrakcyjnie wycenionych i gotowych do odbioru modeli serwerów HPE ProLiant. Te urządzenia szczególnie upodobali sobie klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, używający ich do obsługi baz danych czy do hostowania aplikacji, ceniący rozwiązania łatwe we wdrożeniu i dostępne w atrakcyjnej cenie. – podkreśla Tomasz Cop, Distribution Business Manager w HPE. Teraz nasi partnerzy zyskają przewagę konkurencyjną, będąc w stanie błyskawicznie odpowiedzieć na potrzeby klientów końcowych, stając się ich dostawcą pierwszego wyboru. Będzie to możliwe dzięki błyskawicznym wycenom i dostępności produktów „od ręki”, co maksymalnie skróci drogę od początkowego kontaktu z klientem do uzyskania przychodu ze sprzedaży.

 

Program ten został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw, które cenią sobie szybkość i niezawodność dostaw. Oferowane modele serwerów, takie jak HPE ProLiant ML30 Gen11, HPE ProLiant DL360 Gen10 i HPE ProLiant DL380 Gen11, są idealne do typowych zastosowań biznesowych, takich jak obsługa baz danych czy hosting aplikacji. HPE Smart Choice, po sukcesie pilotażu w Ameryce Północnej, jest od kwietnia dostępny w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a od 17 czerwca 2024 roku także w Polsce.

 

Jakie urządzenia zostały objęte programem Smart Choice w Polsce?

Jest to łącznie dwanaście SKU: sześć serwerów wieżowych i sześć serwerów stelażowych. Na pierwszą grupę składają się HPE Microserver Gen10 Plus v2, HPE ML30 Gen 11 w kilku wersjach, HPE ML110 Gen11 i HPE ML350 Gen11.

W przypadku modeli stelażowych oferta Smart Choice obejmuje HPE DL20 Gen11, HPE DL360 Gen10, HPE DL380 Gen10, HPE DL360 Gen11 i HPE DL380 Gen11 w wariantach odpowiednio do 13 i 21 komputerów wirtualnych. HPE proponuje także uzupełnienie w postaci sześciu SKU macierzy MSA 2060 Flash Bundle o pojemności od 960 GB do 3,84 TB, które można podłączyć przez Fibre Channel lub iSCSI.

Dzięki współpracy z dystrybutorami, takimi jak AB, ALSO i Exclusive Networks, program zapewnia najlepsze ceny i natychmiastową dostępność popularnych modeli serwerów. To odpowiedź na potrzeby rynku, który wymaga szybkich i niezawodnych dostaw serwerów.

 

Dowiedz sie wiecej:

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE