Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Hewlett Packard Enterprise i NVIDIA prezentują wspólne rozwiązanie przyspieszające rewolucję AI

Nowa oferta to m.in. pierwsze tego rodzaju, zaprojektowane pod kątem chmury prywatnej, zrównoważone rozwiązanie w zakresie sztucznej inteligencji, pozwalające na szybszy zwrot z inwestycji.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) i NVIDIA zaprezentowały NVIDIA AI Computing by HPE – portfolio wspólnie opracowanych rozwiązań AI pozwalających przedsiębiorstwom na szybsze wdrażanie generatywnej sztucznej inteligencji.

Wśród kluczowych komponentów znajduje się HPE Private Cloud AI, pierwsze tego rodzaju rozwiązanie, które zapewnia integrację rozwiązań AI, sieciowych i software’owych firmy NVIDIA z pamięcią masową, rozwiązaniami obliczeniowymi i chmurowymi HPE GreenLake. Od teraz, firmy dowolnej wielkości mogą wejść na energooszczędną, szybką i elastyczną ścieżkę zrównoważonego opracowywania i wdrażania zastosowań generatywnej AI. HPE Private Cloud AI wykorzystuje kopilota AI OpsRamp pomagającego zwiększyć efektywność działań operacyjnych IT. Zawiera samoobsługowe rozwiązanie chmurowe z zarządzaniem pełnym cyklem życia i jest dostępne w czterech konfiguracjach o różnej skali, dzięki czemu jest odpowiednie dla szerokiego zakresu zadań i przypadków użycia z wykorzystaniem AI.

Wszystkie produkty i usługi wchodzące w skład NVIDIA AI Computing by HPE zostaną wprowadzone na rynek w ramach wspólnej strategii, która obejmuje zespoły sprzedażowe i partnerów handlowych, szkolenia oraz globalną sieć integratorów systemów – w tym Deloitte, HCLTech, Infosys, TCS i Wipro – co pomoże przedsiębiorstwom z różnych branż w realizacji złożonych zadań z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

 

 

Nowe rozwiązanie zostało ogłoszone podczas wydarzenia HPE Discover przez CEO HPE Antonio Neriego oraz założyciela i CEO firmy NVIDIA, Jensena Huanga. NVIDIA AI Computing by HPE to wynik poszerzonego, wieloletniego partnerstwa i zaangażowania obu firm.

Podstawą proponowanego stosu oprogramowania do AI i danych jest platforma software’owa NVIDIA AI Enterprise, która zawiera również mikrousługi wnioskowania NVIDIA NIM™.

Platforma software’owa NVIDIA AI Enterprise przyspiesza analizę danych i usprawnia opracowywanie i wdrażanie do produkcji co-pilotów oraz innych zastosowań GenAI. NVIDIA NIM dostarcza łatwe w użyciu mikrousługi optymalizujące wydajność wnioskowania i zapewniające płynne przejście od prototypu do wdrożenia produkcyjnego modeli AI do różnych zastosowań.

Oprogramowanie HPE AI Essential stanowi uzupełnienie dla NVIDIA AI Enterprise i NVIDIA NIM. Jest to gotowy do użycia zestaw wyselekcjonowanych narzędzi do AI i danych, które zapewniają elastyczne rozwiązania, ciągłe wsparcie i usługi takie jak np. compliance dla danych i modeli czy funkcje zapewniające zgodność, przejrzystość i powtarzalność w całym cyklu życia AI.

Aby zapewnić optymalną wydajność oprogramowania do AI i danych, HPE Private Cloud AI zapewnia w pełni zintegrowany stos infrastruktury dla AI, w tym rozwiązanie sieciowe NVIDIA Spectrum-X™ Ethernet, HPE GreenLake for File Storage i serwery HPE ProLiant z wsparciem dla platform NVIDIA L40S, NVIDIA H100 NVL Tensor Core i GH200 NVL2.

HPE Private Cloud AI to samoobsługowe doświadczenie chmurowe bazujące na HPE GreenLake. Dzięki pojedynczej, bazującej na platformie płaszczyźnie sterowania, usługi w chmurze HPE Greenlake zapewniają zarządzalność i obserwowalność pozwalające na automatyzację, orkiestrację i zarządzanie punktami końcowymi, obciążeniami roboczymi i danymi w środowiskach hybrydowych. Obejmują one m.in. wskaźniki zrównoważonego rozwoju dla obciążeń roboczych i punktów końcowych.

Dostępność

Rozwiązanie HPE Private Cloud AI ma być powszechnie dostępne jesienią 2024 r.
Serwer HPE ProLiant DL380a Gen12 z procesorami graficznymi NVIDIA H200 NVL Tensor Core ma być powszechnie dostępny jesienią 2024 r. Serwer HPE Cray XD670 z NVIDIA H200 NVL ma być powszechnie dostępny latem 2024 r.

 

Hewlett Packard Enterprise prezentuje HPE Smart Choice – odpowiedź na potrzeby szybkiej realizacji zamówień

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE