Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Gubernator Teksasu obiecuje pełne wsparcie dla ekspansji Samsunga w USA

Gubernator Teksasu, Greg Abbott, potwierdził swoje pełne poparcie dla Samsung Electronics podczas wizyty w fabryce półprzewodników giganta w Korei.

Abbott odwiedził kampus półprzewodników Samsunga w Pyeongtaek, w prowincji Gyeonggi, który jest największym tego typu zakładem produkcyjnym na świecie. Gubernator przybył do Korei w poniedziałek w ramach swojej azjatyckiej podróży obejmującej Koreę Południową, Tajwan i Japonię.

Abbott przeprowadził inspekcję linii P1 w towarzystwie najwyższego kierownictwa Samsunga, w tym wiceprezesa Jun Young-hyuna, który nadzoruje działalność związaną z chipami.

Odwiedziłem firmy w ich siedzibach na całym świecie i nie znalazłem nic lepszego – powiedział Abbott o swojej wizycie w fabryce Samsunga podczas konferencji prasowej w Seulu – Dzięki temu, co Samsung będzie robił w Teksasie, będziemy nadal zwiększać przewagę Teksasu w dziedzinie sztucznej inteligencji poprzez produkcję wafli w Teksasie.

W kwietniu Abbott spotkał się z byłym prezesem i dyrektorem generalnym Samsunga Kyung Kye-hyun i innymi członkami kierownictwa w rezydencji gubernatora w Austin, aby uczcić dalszą ekspansję Samsunga w Teksasie. Wtedy to ogłoszono, że Samsung do końca dekady zainwestuje około 45 mld dolarów w swoje obiekty produkcyjne w Teksasie. To największa bezpośrednia inwestycja zagraniczna w historii stanu.

W ramach federalnego programu wsparcia chipów Samsung otrzymał dotację w wysokości 6,4 miliarda dolarów na swoje zakłady produkcji chipów w USA.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE