Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Grupa Kapitałowa Transition Technologies, odnotowała kolejny udany kwartał. W Q3 przychody ze sprzedaży osiągnęły 364 mln zł.

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GK TT) odnotowała kolejny udany kwartał. Wyniki wskazują, że przychody ze sprzedaży Grupy po Q3 2021 r. osiągnęły 364 mln zł, co oznacza wzrost o 17% r/r. EBIDTA wyniosła 32,9 mln zł, tym samym rosnąc o 27% w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

 

To kolejny udany okres dla naszych spółek. Grupa dynamicznie rosła w trudnych, początkowych czasach pandemii COVID-19 i lockdownów, kiedy problemem był poziom zamówień w IT i kontynuuje ten szybki rozwój w okresie dobrej koniunktury, gdy rynek w dużej mierze zaadoptował się do nowej rzeczywistości, a wiele sektorów – ustabilizowało. Wyzwaniem stał się jednak obecnie ogólnoświatowy deficyt pracowników. W GK TT szybko przystosowujemy się do zmieniającego się otoczenia rynkowego, utrzymujemy pozycję na naszych kluczowych rynkach działalności i sięgamy po zamówienia z nowych obszarów – mówi prof. Konrad Świrski, prezes Grupy Kapitałowej Transition Technologies.

 

Rynkowe wyzwania

Poziom zamówień przemysłowych w światowej gospodarce osiągnął właśnie niespotykanie wysoki poziom. Analogicznie do tych danych rośnie również cały rynek IT – powstają nowe firmy, a obecne rozrastają się. Dla wszystkich dostawców problemem staje się deficyt pracowników, a nie zleceń.

 

Każdy rok niesie ze sobą nowe wyzwania i jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Szybko reagujemy na zmieniające się realia i dopasowujemy do nich produkty, usługi oraz technologie. Dlatego możemy dać naszym klientom realne wsparcie, oferując kompleksowe usługi, w tym całe zespoły wykwalifikowanych specjalistów – dodaje prof. Konrad Świrski.

 

Od dostawcy usług do grupy kapitałowej 

GK TT jest obecna na polskim rynku już od 1991 roku. Jej przychody nieprzerwanie od wielu lat są w trendzie wzrostowym. Spółka z dostawcy usług w sektorze energetycznym i automatyki cyfrowej przekształciła się w nowoczesną grupę informatyczną, koncentrującą się na sektorach energetycznym, przemysłowym czy usług outsourcingowych. Wśród jej klientów są największe światowe korporacje.

 

Grupa posiada w portfolio spółki zarówno produktowe (autorskie systemy ETRM wspomagania handlu energią i gazem czy zajmujące się optymalizacją procesów przemysłowych przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji), jak i będące integratorami dla największych korporacji IT, szczególnie w obszarach IoT i VR, a także wyspecjalizowane firmy outsorcingowe. Grupa stale rozbudowuje swoje struktury na całym świecie. Osiągając pozycję globalnego dostawcy technologii i usług IT, koncentruje się przede wszystkim na rynkach w Europie, USA i Azji.

 

Rok 2021 jest dla spółek z Grupy niezwykle owocny w kontekście rozwoju na rynkach zagranicznych. Transition Technologies PSC otworzyła dwa nowe oddziały: w Niemczech i we Francji, Transition Technologies-Advanced Solutions z sukcesem bierze udział w tworzeniu Jordańskiego Centrum Innowacji Przemysłu 4.0 i Cyfryzacji, natomiast Transition Technologies MS w ostatnich tygodniach przejęła 56% udziałów duńskiej firmy ConCor.

 

Grupa planuje wykorzystać obecny dobry czas na dalszą rozbudowę swojej struktury, poprzez rozwój organiczny i akwizycję, co wpłynie na powiększanie sprzedaży globalnie.

 

 

„Chmura obliczeniowa może pomóc zredukować niepotrzebne koszty” – mówi Paweł Walczysko z AMD.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE