Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Google zamyka swoje Stadia Games & Entertainment Studio – internetowy gigant nie chce już tworzyć gier?

Firma Google potwierdziła, że ​​zamknęła swoje studio Stadia Games & Entertainment (SG&E). Ogłoszona w poście na blogu zmiana dotyczy studia w Los Angeles i Montrealu. 

Google wyjaśniło przy tym, że gry planowane w najbliższym czasie będą nadal w fazie rozwoju, ale nie będzie dalej inwestować w rozwój gier. Firma uzasadniła posunięcie następująco:

Tworzenie najlepszych w swojej klasie gier od podstaw wymaga wielu lat i znacznych inwestycji, a koszty rosną wykładniczo. Biorąc pod uwagę nasze skupienie się na budowaniu na sprawdzonej technologii Stadia, a także na pogłębianiu naszych partnerstw biznesowych, zdecydowaliśmy, że nie będziemy dalej inwestować w dostarczanie ekskluzywnych treści z naszego wewnętrznego zespołu programistów SG&E (…)

Zamknięcie SG&E kończy właściwie pierwsza wersję wizji tego, czym miała stać się sama Stadia jako usługa. Oparcie całości na grach innych firm może sprawić, że Stadia będzie trudniejsza do sprzedania deweloperom i konsumentom. Na przykład Microsoft, Nintendo i Sony mają dostęp do własnych ekskluzywnych produktów wraz z ugruntowaną bazą użytkowników. Dziwne jest również to, że Google zamknął SG&E, zanim studio na dobre miało szansę opracować jakiekolwiek tytuły.

https://itreseller.com.pl/itrnewraport-ericsson-5g-przyspieszy-dematerializacje-przedsiebiorstw/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE