Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Google Cloud i Ericsson nawiązują partnerstwo w celu dostarczania rozwiązań 5G i Edge Cloud dla firm telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw.

Google Cloud i Ericsson łączą siły, aby pomóc dostawcom usług komunikacyjnych w dostarczaniu zaawanoswoanych usług oraz dodatkowych możliwości na brzeg sieci. 

Google Cloud i Ericsson nawiązały współpracę, która obuejmuje m.in. wspólne prace nad opracowaniem nowych rozwiązań w Silicon Valley D-15 Labs firmy Ericsson, gdzie rozwijane są technologie związane z łącznością 5G. Ericsson i Google Cloud zakończyły już funkcjonalne wdrożenie rozwiązania Ericsson 5G na platformie Anthos, aby umożliwić dostawcom usług internetowych i przedsiębiorstwom korzystanie z krawędzi telekomunikacyjnych i zastosowań lokalnych.

W ramach partnerstwa Google Cloud i Ericsson prowadzą również pilotażowe wdrożenia dla przedsiębiorstw na brzegu sieci we włoskiej sieci Telecom Italia (TIM). Projekt, który zautomatyzuje funkcje sieci szkieletowej 5G TIM i zastosowań opartych na chmurze, będzie wykorzystywał infrastrukturę Telco Cloud TIM, rozwiązania Google Cloud oraz sieć szkieletową 5G firmy Ericsson i technologie orkiestracji.

 

Thomas Kurian, dyrektor generalny Google Cloud, powiedział: „Organizacje mają ogromną szansę na cyfrową transformację dzięki 5G i możliwościom chmury, takim jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe na brzegu sieci. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Ericsson, aby pomóc w budowaniu podstaw komunikacji usługodawcom i przedsiębiorstwom, aby korzystać z technologii chmury i usług natywnych dla chmury, od rdzenia sieci telekomunikacyjnej po urządzenia brzegowe i lokale korporacyjne”.

 

Niklas Heuveldop, prezes i dyrektor Ericsson North America, powiedział: „5G to potężna platforma innowacji. W połączeniu z możliwościami chmury brzegowej, 5G może przyspieszyć cyfrową transformację praktycznie każdego sektora przemysłu lub społeczeństwa. partnerstwo z Google Cloud, ponieważ współpracujemy z naszymi klientami, aby wykorzystać nasze połączone możliwości do rozwiązywania rzeczywistych wyzwań biznesowych z korzyścią dla konsumentów, przedsiębiorstw i całego społeczeństwa”.

 

Ericsson i Google wcześniej nawiązały współpracę w zakresie usług, aby umożliwić cyfrową transformację sieci operatorów i migrację aplikacji za pomocą natywnych dla chmury rozwiązań opartych na kontenerach.

Nikon wprowadza nowy model aparatu, który wyglądem nawiązuje do największych klasyków marki. Nikon Z fc to jednak nowoczesny bezlusterkowiec.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE