Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Gaia firmy Tmax pozwala tworzyć aplikacje bez kodowania

Koreański producent oprogramowania Tmax Group zaprezentował w czwartek przełomową platformę Gaia, która pozwala użytkownikom tworzyć aplikacje bez umiejętności kodowania, ogłaszając nową erę cyfrowej transformacji.

“Było wiele prób osiągnięcia wielkiej integracji IT, ale nikt nie był w stanie osiągnąć skutecznej integracji we właściwy sposób” – powiedział prezes i CTO Park Dae-yeon podczas konferencji prasowej w Seulu.

“Wielka integracja IT przedstawiona przez Tmax odnosi się do integracji czterech elementów: systemu, danych, aplikacji i sztucznej inteligencji” – dodał, podkreślając jednocześnie, że ma to kluczowe znaczenie dla konkurencyjności Korei w erze, w której możliwości IT bezpośrednio wpływają na siłę korporacji i kraju.

Gaia to przyszły sztandarowy projekt grupy i długo oczekiwane przedsięwzięcie Parka. Założona w 1997 r. firma Tmax wykorzystała zgromadzoną wiedzę specjalistyczną w zakresie baz danych, systemów operacyjnych, usług w chmurze i technologii sztucznej inteligencji, aby stworzyć platformę nowej generacji.

“(Uruchomienie platformy) zajęło około pięciu do sześciu lat dłużej niż oczekiwaliśmy. Poświęciliśmy wystarczająco dużo czasu na naprawienie problemów, aby wydać idealną platformę super-aplikacji. […] Przeznaczyliśmy około 1,1 biliona wonów (800,5 miliona dolarów) na rozwój platformy” – wyjaśnił Park.

Prezes przewidział, że Gaia nie tylko zwiększy wydajność istniejących aplikacji, ale także zrewolucjonizuje oszczędności kosztów IT, przyczyni się do poprawy stabilności i rozwiąże wyzwania związane z bezpieczeństwem.

Według szefa Tmax, platforma ma na celu umożliwienie realizacji wcześniej niemożliwych zadań, w tym automatyzacji sztucznej inteligencji, napędzając innowacje w różnych dziedzinach biznesu.

Opierając się na technologicznej sprawności Gaia, Tmax planuje przyspieszyć swoje inicjatywy biznesowe. Poza transakcjami między przedsiębiorstwami, zamierza rozszerzyć swoją działalność na interakcje między przedsiębiorstwami a konsumentami i strategicznie ukierunkować się na rynki globalne.

Tmax chciał zadebiutować na giełdzie Nasdaq w latach 2010 i 2023, ale plany zostały opóźnione ze względu na straty operacyjne. Podczas czwartkowej imprezy Park ponownie pokazał swoją silną wolę wprowadzenia spółki na giełdę w USA około 2030 roku.

„Umieszczenie na liście jest najważniejszym czynnikiem. Czas na notowanie na giełdzie Nasdaq ma ogromne znaczenie i bez globalnego sukcesu marzenie o wejściu na giełdę pozostaje niespełnione. Ponieważ zobowiązaliśmy się do osiągnięcia docelowego poziomu przychodów w wysokości 100 bilionów wonów do 2030 r., nawet jeśli zajmie to 1–2 lata, z pewnością będziemy realizować nasz cel związany z notowaniem na giełdzie”.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE