Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Fujitsu Partner Day 2022: Merytoryczna rozmowa o transformacji i nagrody dla czołowych partnerów Fujitsu Poland w Polsce.

Rozmowa o nowoczesnych technologiach w biznesie, strategii i planach na najbliższe miesiące, a także wyróżnienia dla najlepszych partnerów i dystrybutorów – to najważniejsze elementy Fujitsu Partner Day 2022 – kluczowego spotkania kanału partnerskiego Fujitsu Poland. 

Do istnego maratonu wydarzeń partnerskich w ostatnich kilku tygodniach dołączyło także Fujitsu Poland. Specjalizująca się w rozwiązaniach dla przedsiębiorstw firma zorganizowała swoje wydarzenie w niecodziennej scenerii Fortu Legionów w Warszawie. Zabytkowa budowla obronna była w ten jeden dzień areną rozmów i wystąpień o najnowocześniejszych technologiach XXI wieku. Fujitsu Partner Day 2022 to także czas na podsumowanie minionego, pełnego wyzwań roku oraz, oczywiście, na rozdanie nagród Fujitsu Partner Awards 2021.

 

 

Wydarzenie rozpoczęło się wystąpieniem prezesa Dariusza Kwiecińskiego, w którym podsumował on dokonania firmy w 2021 roku, jednocześnie wybiegając w nieodległą przyszłość mówiąc o planach przedsiębiorstwa na najbliższe miesiące. Środowisko biznesowe, w którym porusza się Fujitsu nie jest łatwe – obsługa transformacji cyfrowej firm jest poważnym wyzwaniem, zwłaszcza w skomplikowanych od kilku miesięcy realiach naszej części Europy. Fujitsu ma ambitne plany i wyraźnie wskazuje, że będzie rozwijać swój biznes w Polsce.

 

 

− Miniony rok bez wątpienia był pełen wyzwań. Otoczenie biznesowe  dynamicznie się zmieniało, wymagając od wszystkich równie szybkich reakcji. Tym bardziej cieszy, że mogliśmy spotkać się osobiście, podsumować ten czas, podziękować partnerom i wyciągnąć wartościowe wnioski na przyszłość. Dzięki takim wydarzeniom, chcemy mocno podkreślać rolę ekosystemu w modelu biznesowym Fujitsu, który opieramy na ludziach i wzajemnym zaufaniu. Takie podejście świetnie przekłada się na dobrą, codzienną i oczywiście owocną współpracę − mówi Dariusz Kwieciński, Prezes Zarządu, Fujitsu Polska.

 

W dalszej części wydarzenia Agata Garbarczyk, Channel & Sales Operations Manager w Fujitsu omówiła ofertę firmy, w wystąpieniu skierowanym do partnerów. To właśnie im poświęcono dalszą część spotkania – na scenie pojawił się duet z Intela – Łukasz Chrzanowski (Field Applications Engineer) oraz Krzysztof Szachna (Field Sales Engineer), który opowiadali o znaczeniu transformacji cyfrowej przedsiębiorstw i metodach na jej przyspieszenie. O różnych aspektach współpracy z partnerami opowiadali także Jarosław Amerek (Data Center Solution Sales Manager & Partner Account Manager), Radosław Czubaszek (Distribution Account Manager) oraz reprezentujące zespół marketingu Fujitsu Paulina Skowron (Marketing Manager) i Katarzyna Rożek-Bajwolska (Channel Marketing Manager).

 

 

Kluczowy punkt wydarzenia, to oczywiście gala wręczenia nagród Fujitsu Partner Awards 2021. Wśród wyróżnionych znalazły się m.in. spółki e-service, Kamsoft, ADT Group, AB, Ingram Micro oraz ALSO Polska. Fujitsu nagrodziło także ambasadorów marki, a więc osoby mające wkład w promowanie jej i wyróżniające się całokształtem współpracy z firmą. Zostali nimi Jacek Byra (Alto Computers), Katarzyna Chrostowska (Enigma Systemy Ochrony Informacji), Grzegorz Fluda (UpWare) oraz Michał Marzec (Filbico).

 

 

Laureaci Fujitsu Partner Awards 2021

 • Partner Roku 2021 − nagroda w kategorii “Największy wzrost sprzedaży” − e-service Sp. z o.o.
 • Partner Roku 2021 − nagroda w kategorii “Największy obrót w data center” − KAMSOFT SA
 • Partner Roku 2021 − nagroda w kategorii “Debiut roku” − ADT Group Sp. z o.o.
 • Partner Roku 2021 − nagroda w kategorii “Ambasador marki Fujitsu”:
   • Jacek Byra, Alto Computers sp.j.
   • Katarzyna Chrostowska, Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
   • Grzegorz Fluda, UpWare Sp. z o.o.
   • Michał Marzec, Filbico Sp. z o.o.
 • Dystrybutor Roku 2021 − nagroda w kategorii „Największa sprzedaż produktów CCD” – AB S.A.
 • Dystrybutor Roku 2021 − nagroda w kategorii “Największy wzrost sprzedaży” − ALSO Polska Sp. z o.o.
 • Dystrybutor Roku 2021 − nagroda w kategorii “Największa sprzedaż produktów data center” − Ingram Micro Sp. z o.o.

 

“Jeszcze raz w imieniu całej redakcji IT Reseller bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

Całkiem niedawno Fujitsu odbierało nagrody IT Champion 2022, przypominamy szczegóły:

IT Champions 2022: Dariusz Kwieciński komentuje zwycięstwo Fujitsu w dwóch jakże ważnych kategoriach.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE