Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Firma Synology ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek FlashStation FS2500, najnowszego modelu z oferty serwerów z dyskami flash, a także aktualizację oferty dysków SSD o modele SAT5210, SNV3410 i SNV3510.

Firma Synology ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek FlashStation FS2500, najnowszego modelu z oferty serwerów z dyskami flash, a także aktualizację oferty dysków SSD o modele SAT5210, SNV3410 i SNV3510. Model FS2500 zaprojektowano z myślą o wdrożeniach IT w firmach wymagających szybkiej pamięci masowej o niskich opóźnieniach, w tym maszyn wirtualnych i zadań postprodukcji. Kompaktowa obudowa o wysokości 1U mieści 12 2,5-calowych kieszeni na dyski SATA, zapewniając dużą pojemność i prostą instalację.

 

Nowy model FS2500 zaspakaja rosnące zapotrzebowanie na rozproszone systemy komputerowe — mówi Julien Chen, menedżer produktu w firmie Synology. „Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to uniwersalne rozwiązanie, które można wdrożyć w urządzeniach brzegowych lub w aplikacjach mobilnych”.

 

Urządzenie zapewnia ponad 170 000/82 000 operacji losowego odczytu/zapisu wielkości próbki 4K oraz dwa porty 10GbE z możliwością rozbudowy do 10/25 GbE.

 

Dzięki systemowi operacyjnemu DiskStation Manager (DSM) model FS2500 zapewnia niezawodność i prostotę konserwacji. Inteligentne funkcje pamięci masowej, takie jak automatyczna naprawa dysków, deduplikacja pamięci masowej i migawki w połączeniu z możliwością zdalnego tworzenia kopii zapasowych, zapewniają dostępność danych i usług.

 

Synology SAT5210 i SNV3410/3510: dyski SSD klasy korporacyjnej dla serwerów Synology

 

Wprowadzona na rynek w zeszłym roku jako odpowiedź na coraz bardziej rygorystyczne wymagania w zakresie sprawności i stałej wydajności gama dysków SSD firmy Synology okazała się niezawodnym rozwiązaniem do obsługi operacji IT w wielu bardzo wymagających sytuacjach.

 

Przy ciągłych zakłóceniach w łańcuchu dostaw dla nikogo nie było zaskoczeniem, że dostawcy zaczęli wymieniać komponenty — mówi Chen.

Dla użytkowników końcowych często oznacza to, że w kwestii danych technicznych kupowanych produktów muszą zdać się na szczęście. Nie ma to miejsca w przypadku naszych dysków SSD, ponieważ rygorystyczne testy w połączeniu z procesami sprawdzania poprawności gwarantują optymalne działanie naszych systemów.

 

Dyski Synology są projektowane w ścisłej współpracy z całym szeregiem inżynierów odpowiedzialnych za pełną integrację sprzętu i oprogramowania w każdym systemie pamięci masowej, zapewniając nowe funkcje i optymalizację, które w innym wypadku byłyby niemożliwe do osiągnięcia.

 

Dyski SSD SAT5210 SATA i dyski SSD SNV3410/3510 M.2 NVMe zapewniają wiodącą w swojej klasie spójność i niezawodną wydajność w zakresie pamięci masowych składających się z dysków flash oraz zadań pamięci podręcznej. Analizy okresu eksploatacji są oparte na rzeczywistych obciążeniach, zapewniając dokładniejsze i wygodniejsze informacje zespołom IT. Przyszłe aktualizacje oprogramowania sprzętowego dysków będą również dostarczane bezpośrednio przez system Synology DSM w celu zminimalizowania zakłóceń.

 

 

https://itreseller.com.pl/energia-elektryczna-daje-najwieksze-szanse-na-sprawna-dekarbonizacje-se-prezentuje-zarzadzanie-cyklem-zycia-energetycznej-sieci-przyszlosci/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE