Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Firma NAVITEL® Poland idzie na rekord, sprzedała już ponad 215 tysięcy urządzeń. To wzrost o około 140% w porównaniu z wynikiem z ubiegłego roku.

Firma NAVITEL® Poland, działająca od stycznia 2015, sprzedała już ponad 215 tysięcy urządzeń. To wzrost o około 140% w porównaniu z wynikiem z ubiegłego roku. NAVITEL® prężnie rozwija się nie tylko na rynku polskim, ale również i europejskim, dostarczając klientom nawigacje, wideorejestratory oraz tablety.

 

Ten sukces jest efektem wytężonej pracy całego zespołu, który w niespełna 3 lata sprawił, że mała firma znalazła się w gronie międzynarodowych brandów. Gdy stawialiśmy pierwsze kroki, wielu specjalistów z branży nowych technologii ostrzegało nas, że typowe nawigacje samochodowe to urządzenia, które niebawem całkowicie znikną z rynku i zostaną zastąpione przez aplikacje na smartfony. To bardzo wymagający i nasycony rynek, tym większe brawa dla naszego działu handlowego oraz partnerów biznesowych. W 2016 roku sprzedano 90 tysięcy urządzeń marki NAVITEL®, a w tym roku udało się ten wynik jeszcze poprawić. Co zadecydowało o tym sukcesie? Dziś na rynku ważna jest innowacyjność. Produkty takie jak tablet z nawigacją czy lusterko samochodowe z wideorejestratorem wyróżniają nasze portfolio na tle konkurencji. Do tego nieustanna analiza potrzeb konsumentów, obserwowanie trendów i obsługa serwisowa na najwyższym poziomie – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

 

Firma w krótkim czasie zbudowała silną markę –po pierwszym kwartale bieżącego roku uplasowała się na drugim miejscu w rankingu sprzedaży urządzeń GPS. NAVITEL® może pochwalić się prestiżowymi wyróżnieniami: nagrodą „Nawigacja Roku 2016” w Mobility Trends, nagrodami „Mistrzowie Nowych Technologii” w plebiscycie organizowanym przez redakcję magazynu IT Reseller: „Najlepszy Serwis Producencki” i „Producent Roku” w kategorii Motoryzacja. Firma otrzymała również wyróżnienie w ogólnopolskim programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Systemy nawigacyjne.

 

Choć te wyniki bardzo nas cieszą, nie spoczywamy na laurach i skupiamy się na nowych wyzwaniach. Nie chodzi tylko o kolejne urządzenia, które planujemy wprowadzić. Polski oddział NAVITEL® odpowiada za rozwój firmy na całą Europę Środkową. Następny krok to rozbudowa struktur marketingowych, sprzedażowych i serwisowych przynajmniej w siedmiu krajach. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie pomoże nam wejść na te rynki w odpowiedni sposób. To ambitne plany, ale przecież wciąż powtarzamy, że z nawigacją NAVITEL® zawsze dojedziesz do celu!– dodaje Tobiasz Jankowski.

 

W tym roku firma rozbudowała swoje portfolio o nową gamę produktową – tablety z funkcją nawigacji i rozpoczęła ekspansję na sąsiednie rynki. Urządzenia NAVITEL® są dostępne w Estonii, Rumunii, na Litwie, Łotwie, Słowacji i Węgrzech.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE