Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

EY rozszerza swoją działalność w Łodzi, tworzy nowe miejsca pracy i zaprasza talenty w obszarze technologii, doradztwa biznesowego i zarządzania projektami.

EY rozszerza swoją działalność w Łodzi. W ramach inicjatywy Talents Without Borders (TWB) firma stworzy 150 miejsc pracy. Nowi pracownicy będą współtworzyć EY Center of Excellence, który wspiera biznesowe inicjatywy realizowane dla klientów firmy. W szczególności poszukiwane będą osoby z doświadczeniem w obszarze technologiidoradztwa biznesowego i zarządzania projektami. Pierwsze zatrudnione osoby rozpoczną pracę w lipcu. 

W ramach inicjatywy – Talents Without Borders – w Łodzi powstanie 150 nowych miejsc pracy. Nazwa projektu niesie za sobą bardzo konkretne przesłanie. Oferty pracy skierowane są do osób pragnących rozwijać się w międzynarodowym środowisku, a podstawowym warunkiem jest znajomość języka angielskiego.

 

– W wyniku pandemii i będącej jej konsekwencją pracy zdalnej łodzianie coraz rzadziej dojeżdżają do pracy w Warszawie. Ten trend dostrzegają inwestorzy, którzy chętniej tworzą w Łodzi centra eksperckie i tym samym nowe wartościowe miejsca pracy dla najlepiej wykształconych i uzdolnionych pracowników. Łódź stała się atrakcyjnym miastem nie tylko do życia, ale także do rozwijania tu swojej kariery zawodowej. W tym kontekście szczególnie cieszy nas decyzja EY – wiodącej firmy z sektora usług doradczych, o utworzeniu międzynarodowego centrum usług biznesowych w Łodzi. Wybór Łodzi na lokalizację Talents Without Borders potwierdza wysoką jakość kształcenia na łódzkich uczelniach i wysokie kwalifikacje Łodzian aktywnych na lokalnym rynku pracy oraz tych którzy wcześniej dojeżdżali codziennie do pracy do Warszawy. Ulokowanie w Łodzi kolejnego projektu inwestycyjnego przez firmę już obecną na łódzkim rynku, potwierdza także atrakcyjność Łodzi jako miejsca gdzie nowoczesny biznes może się dynamicznie rozwijać, rozszerzając działalność o kolejne coraz bardziej zaawansowane i skomplikowane procesy – mówi Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

 

– Projekt Talents Without Borders jest odpowiedzią na wyzwania rynku pracy, z jednej strony zmniejszającej się dostępności polskich kandydatów, z drugiej napływu osób spoza naszego kraju. Tworząc nowe, atrakcyjne miejsca pracy zachęcamy do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej kariery zawodowej właśnie w Łodzi. Wierzymy, że łączenie talentów z wielu krajów przyniesie korzyści nie tylko dla naszej firmy oraz klientów, ale również lokalnej społeczności, której stajemy się coraz ważniejszą częścią – mówi Marek Grodziński, Partner EY, Lider Praktyki GBS Consulting w regionie CESA.

 

Dla wielu zatrudnionych osób Łódź stanie się miejscem, gdzie będą stawiać pierwsze zawodowe kroki w Polsce. Z tego względu oferowany przez EY pakiet benefitów, poza prywatną opieką zdrowotną, obejmuje dodatek relokacyjny w wysokości miesięcznej pensji, wsparcie psychologiczne i w nauce języka polskiego.

EY Center of Excellence, w ramach którego działa TWB to zespół wsparcia, mający za zadanie wdrażać najnowsze technologie i wspierać innowacyjność klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, przy wykorzystaniu globalnych narzędzi z obszaru analizy danychautomatyzacji i wizualizacji. W szczególności poszukiwani będą pracownicy posiadający doświadczenie w obszarach technologii, doradztwa biznesowego i zarządzania projektami. Obszary działań będą obejmować m.in. Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy (AML), CyberbezpieczeństwoSAP oraz Technology Solution Development.

Pierwsze zatrudnione osoby rozpoczną pracę w Talents Without Borders w lipcu, w liczących ponad 3 000 m2 w biurach firmy mieszących się przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 85.

 

Samsung Memory Summit 2022: Za nami pierwsza w historii gala partnerska dywizji Samsung Memory – Znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE