Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Exclusive Networks Poland poszerza portfolio w obszarze zasilania gwarantowanego o rozwiązania firmy Eaton.

Portfolio Exclusive Networks Poland w obszarze zasilania gwarantowanego wzbogaciło się o rozwiązania firmy Eaton. Oferta producenta pokrywa szeroki zakres zapotrzebowania rynku na niezawodne systemy zasilania awaryjnego oraz dystrybucji energii w zastosowaniach IT.

Eaton Electric jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań ochrony, dystrybucji oraz zarządzania zasilaniem. Aby pomóc w utrzymaniu ciągłości działania i zapobieganiu przestojom produkcyjnym, firma Eaton oferuje kompleksowe portfolio urządzeń zasilania gwarantowanego i dystrybucji energii, chroniąc organizacje przed wieloma zagrożeniami, w tym przed przerwami w dostawie prądu, przepięciami i wyładowaniami piorunowymi.

Eaton zapewnia również zestaw produktów do zarządzania energią, które umożliwiają monitorowanie i kontrolę infrastruktury energetycznej. Jako jedyny na rynku, dostawca posiada w swojej ofercie karty komunikacyjne podwójnie certyfikowane w zakresie cyberbezpieczeństwa, umożliwiające zdalny nadzór i zarządzanie infrastrukturą bez obaw o naruszenie poziomu bezpieczeństwa sieci.

 

– Nawiązując współpracę z Exclusive Networks Poland S.A., jesteśmy przekonani, że nasze wyróżniające się na rynku produkty, trafią do jeszcze szerszego grona Partnerów i Integratorów IT. Wierzymy, że kompetencja i doświadczenie zespołu Exclusive Networks Poland pozwolą nam na dalszy rozwój, energetyzując coraz bardziej wymagający świat – komentuje Product Manager Rafał Brzuska w Eaton Electric Sp. z o.o.

 

– Cieszymy się, że do naszej oferty dystrybutorskiej w zakresie rozwiązań zasilania gwarantowanego i zarządzania energią dołączył również Eaton. Dzięki temu jest ona jeszcze bardziej zróżnicowana i kompleksowa.  Kluczowe cechy wyróżniające rozwiązania Eaton to bardzo dobre wskaźniki niezawodności i sprawności, współczynniki mocy, jak również innowacje z najwyższej półki – zarówno w zakresie samego zarządzania energią, jak również cyberbezpieczeństwa, które ma dla nas i naszych klientów tak ogromne znaczenie – podsumowuje Krzysztof Urbański, Product Manager Eaton w Exclusive Networks Poland.

 

IBM podczas uroczystej gali nagrodził swoich najlepszych Partnerów Handlowych w Polsce za rok 2021.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE