Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ESL Gaming i Lenovo Legion łączą siły, ogłoszono wyłączne partnerstwo w zakresie komputerów PC dla wszystkich wydarzeń cyklu Intel Extreme Masters.

ESL Gaming, czołowa globalna organizacja zajmująca się e-sportem, oraz wiodąca światowa marka technologiczna Lenovo, ogłosiły dzisiaj wyłączne partnerstwo w zakresie komputerów PC dla wszystkich wydarzeń cyklu Intel® Extreme Masters (IEM) organizowanych przez ESL. Począwszy od IEM Dallas w czerwcu 2022 r., Lenovo Legion będzie oficjalnym partnerem OEM dla licznych turniejów IEM, które odbędą się podczas drogi do finałów na IEM Katowice 2023.

 

W ramach współpracy, Lenovo Legion zaprezentuje swoją ofertę wydajnych komputerów do gier, znanych z tego, że są „Stylowe na zewnątrz. Drapieżne wewnątrz”. Obejmuje to ekspozycję marki Lenovo Legion na rozgrywanych na żywo imprezach IEM, a także w mediach społecznościowych i online, w tym transmisjach na Twitchu, które obserwowane będą przez setki tysięcy entuzjastów gier oglądających wydarzenie ze swoich domów na całym świecie. Tysiące fanów, którzy osobiście odwiedzą turnieje IEM, będą miały okazję odwiedzić stoiska Lenovo Legion i zagrać na potężnym sprzęcie do gier.

 

 

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Lenovo i sprawić, że firma ta odegra swoją rolę w renomowanych turniejach Intel Extreme Masters” — powiedział Rodrigo Samwell, Chief Commercial Officer w ESL Gaming. „Lenovo Legion jest idealnym partnerem dla tych niesamowitych, legendarnych zawodów e-sportowych, które stworzyliśmy wspólnie z Intelem. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca poprawi wrażenia płynące z gry profesjonalnych graczy i doświadczenia fanów”.

 

„Lenovo Legion to marka gamingowa z korzeniami w e-sporcie, która współpracuje z jedną z czołowych światowych marek turniejów e-sportowych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w społeczność graczy” – powiedziała Emily Ketchen, wiceprezes i dyrektorka ds. marketingu w Intelligent Devices Group w Lenovo. „Jesteśmy dumni, że w tym roku dołączamy do fanów i osób śledzących Intel Extreme Masters, aby wspierać najlepszych graczy i zespoły z całego świata, podczas gdy zdobywają nowe osiągnięcia, wraz z wysokowydajnymi urządzeniami Lenovo Legion, wspieranymi przez Intel w nadchodzącym sezonie”.

 

Pierwszym z nich jest Intel® Extreme Masters Dallas 2022 z pulą nagród o łącznej wartości 250 000 dolarów. Turniej ten odbędzie się w dniach 3-5 czerwca w Kay Bailey Hutchison Convention Center w Dallas w Teksasie.

 

Trzech na pięciu dyrektorów IT zastąpiłoby połowę lub więcej swoich obecnych technologii, gdyby tylko dano im taką możliwość, wynika z badania Lenovo.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE