Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Ekspansja ALSO trwa. Szwajcarski dystrybutor przejął większość portugalskiego JP Sá Couto.

ALSO konsekwentnie rozwija swoją działalność nie tylko jeśli chodzi o portfolio, ale też zasięg i obszary IT, którymi się zajmuje. Część tego postępu jest efektem przejęć, jak teraz, w przypadku portugalskiego JP Sá Couto.

Portugalia nie jest może wielkim rynkiem jeśli chodzi o liczby, ale dostatecznie nowoczesnym, aby być istotnym dla dystrybutora o paneuropejskich ambicjach, jakim bez wątpienia jest ALSO. Rynek IT w tym przylegającym do Atlantyku kraju jest wart około 1,5 miliarda euro, a jego wszechstronny ekosystem z obecnie około 3500 resellerami jest interesujący. JP Sá Couto jest jednym z dominujących graczy na tym rynku. W połączeniu z cyfrowymi narzędziami zarządzania ALSO i wysoką jakością operacyjną stanowi to doskonałą podstawę do dalszego skalowania rentownego wzrostu.

„Bardzo ważne było dla nas znalezienie nowego właściciela dla większej części naszej działalności, który będzie kontynuował to, co zbudowaliśmy przez ostatnie 30 lat, podczas gdy JP Sá Couto Holding będzie nadal koncentrował się na projektach edukacyjnych w Portugalii i na całym świecie ” – stwierdza przewodniczący Jorge Manuel Fidalgo Martins Sá Couto.

Umowa obejmuje komercjalizację platformy edukacyjnej i marki własne gier JP Sá Couto w Europie, uzupełniając już istniejącą ofertę ALSO w tych obszarach. Joao Paulo Fidalgo Martins Sá Couto, wiceprezes, potwierdza: „ALSO rozumie nie tylko naszą branżę, ale także naszą kulturę i inwestuje w nasz kraj i nasz zespół.”

Dzięki przejęciu, które nadal podlega standardowym zatwierdzeniom regulacyjnym, ALSO oferuje w regionie wszystkie swoje trzy modele biznesowe. Portugalscy sprzedawcy będą mogli zakładać i rozwijać swoją działalność konsumpcyjną dzięki firmowemu Cloud Marketplace i platformom cyfrowym, takim jak IoT, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja. Migracja ofert edukacyjnych i gier do ALSO Cloud Marketplace (ACMP) stworzy ulepszone portfolio dla klientów końcowych we wszystkich krajach, umożliwiając dalszą monetyzację.

Gustavo Möller-Hergt, dyrektor generalny ALSO Holding AG powiedział: „Konsekwentnie podążając za naszą strategią, ulepszyliśmy nasz ekosystem i stworzyliśmy dodatkowe możliwości rozwoju. zarabiania”. Firma powtarza prognozę EBITDA na 2021 r. między 240 a 255 mln euro przy ROCE od 15 do 20 procent.

 

“Dyski zewnętrzne SSD Samsunga są znakomite w pracy zdalnej i hybrydowej” – mówi Maciej Kamiński z Samsung Memory w programie IT Reseller TV “Liderzy Branży”.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE