Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dyrektorzy generalni SK zorganizują spotkanie strategiczne pod koniec czerwca

SK Group, drugi co do wielkości konglomerat w Korei Południowej pod względem aktywów i właściciel m.in. SK Hynix, zorganizuje spotkanie dotyczące strategii zarządzania biznesem w dniach 28-29 czerwca, aby kompleksowo przeanalizować plany grupy i odnowić zobowiązanie do “powrotu do podstaw”.

Oczekuje się, że prezes SK Group Chey Tae-won i inni członkowie rodziny założycielskiej, w tym wiceprezes SK Innovation Chey Jae-won i przewodniczący Rady SK Supex Chey Chang-won dołączą do spotkania, wraz z innymi szefami firm SK.

Prezesi SK odnowią swoje zaangażowanie w Sunkyong Management System lub SKMS, który jest filozofią biznesową i strategią grupy opracowaną w połowie lat 70. i sfinalizowaną w marcu 1979 roku.

U podstaw SKMS leży zarządzanie talentami, ponieważ były prezes Chey Jong-hyun uznał znaczenie zarządzania personelem i wykorzystywania odpowiednich talentów w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej nad zachodnimi rywalami.

“Na spotkaniu dotyczącym strategii zarządzania biznesem szefowie omawiają ogólną strategię i kierunek grupy, a konkretne decyzje nie są tam podejmowane. Każdy szef oddziału omawia ogólny kierunek grupy z odpowiednimi zarządami i tam podejmuje decyzje” – powiedział urzędnik SK.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE