Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dell Technologies Partner Awards 2021 – wydarzenie partnerskie Dell swoistym podsumowaniem ostatniego roku. Kto wyróżniał się spośród partnerów amerykańskiej firmy?

Dell Technologies, jak co roku, nagrodziło swoich najlepszych partnerów w Polsce. Tym razem jednak, zamiast spotkania na żywo, musieliśmy zadowolić się kolejnym eventem online. 

 

W czasach pandemii trudno jest zorganizować podobne wydarzenia. Ograniczenia i względy bezpieczeństwa nie ułatwiają pracy przy podobnych realizacjach, tym bardziej należy docenić wszelką pomysłowość w realizacji eventów. Dell postawił na mieszankę form – z jednej strony z elementami prawdziwej gali, z Dariuszem Okrasą w roli prowadzącego (z której to roli wybrnął zresztą znakomicie), z drugiej strony jednakże wydarzenie nabrało nietypowego, bo kulinarnego charakteru. Do studia zaproszono bowiem Olę Nguyen, znaną z programu Master Chef, ale też licznych recenzji kulinarnych i bogatego profilu kulinarnego na Instagramie. W trakcie wydarzenia dekorowała tort w dość mocno fantazyjny sposób. Przy okazji dowiedziałem się, że granaty najlepiej obierać pod wodą.

 

 

Sama forma przyznawania nagród też była nietypowa. Nominowane firmy otrzymały przed wydarzeniem skrzynki z zamkiem szyfrowym. Szyfr był podawany na wizji, ale jedynie jedna skrzynka na każdą kategorię zawierała nagrodę, Chociaż sama nominacja to już właściwie wyróżnienie ocierające się o nagrodę.

 

Kategorie i nagrodzeni na Dell Technologies Partner Awards 2021:

Partner of the year – Ta kategoria obejmuje największych partnerów w roku budżetowym, którzy w zeszłym roku rozwinęli się w portfolio  produktów firmy Dell.

Comtegra S.A. – nagrodę odebrał prezes zarządu, Piotr Jelski

 

 

Excellence in new business developement – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy o wyjątkowej zdolności do pozyskiwania nowych klientów. To firmy, których motorem wzrostu jest nieustanna akwizycja.

One System SP. Z O.O. – nagrodę odebrał CEO firmy Maciej Kałużyński (chociaż właściwie, to wraz z dość szerokim zespołem, wspólnie)

 

 

Excellence in Cloud Servies Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy o najszerszym portfolio usług cloud’owych opartych na rozwiązaniach DT i największej sprzedaży tychże usług.

Netia S.A. – nagrodę odebrał Dyrektor Sprzedaży B2B ds. ICT, Rafał Bakałarz.

 

 

Excellence in  Client Solutions Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy, którzy wykazali się największą dynamiką wzrostu sprzedaży rozwiązań klienckich dla biznesu.

Intaris Sp. Z O.O. – nagrodę odebrał wiceprezes zarządu, Paweł Krakowiak

 

 

Excellence in Infrastructure Solutions Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy, którzy wykazali się największą dynamiką wzrostu sprzedaży rozwiązań Enterprise w skład których wchodzą storage+, serwery oraz VMware.

Advatech Sp Z O.O. – nagrodę odebrał Dyrektor Rozwoju, Marketingu i HR, Norbert Tokłowicz

 

 

Excellence in Innovation – Nominowani w tej kategorii partnerzy bazując na portfolio DT stworzyli własne innowacyjne i efektywne narzędzia, usługi lub kampanie pozyskiwania, sprzedaży i wsparcia klientów.

IT Punkt Sp Z O.O. – nagrodę odebrał CEO firmy, Łukasz Szulik

 

Excellence in Social Impact – tą nagrodą Dell docenił tych partnerów, którzy najlepiej wpisali się w cele Dell Technologies 2030 Social Impact Goals.

NTI Polska – nagrodę odebrał Sebastian Snopkiewicz, CEO firmy

 

Distributor of the year: Client Solutions – Nominowani w tej kategorii to dystrybutorzy o największej wartości sprzedaży rozwiązań klienckich, wykazujący trwały i stabilny wzrost obrotów realizowanych przez liczną grupę resellerów.

ALSO Polska Sp Z O.O. – nagrodę odebrała CCO firmy, Hanna Osetek-Pasquet

 

 

Distributor of the year: Infrastructure Solutions – Nominowani w tej kategorii to dystrybutorzy o największej wartości sprzedaży rozwiązań Enterprise (storage, backup, serwery) którzy dzięki wartości dodanej osiągają wzrost obrotów realizowanych poprzez partnerów i integratorów.

Arrow ECS SP. Z O.O. – nagrodę odebrał Sales Director, Marcin Reczyński

 

Excellence in Consumer Sales – Nominowani w tej kategorii to retailerzy osiągający najwyższe wyniki sprzedaży produktów konsumenckich Dell w roku obrotowym 21, mocno wspierający widoczności marki Dell na polskim rynku detalicznym.

X-kom Sp. Z O.O. – nagrodę odebrał Kamil Langner, Commercial Director w popularniej firmie handlowej.

 

Excellence in Services – W tej kategorii Dell Technologies docenia i nagradza partnerów, którzy najbardziej przyspieszyli sprzedaż usług w swoim kraju

NET-O-LOGY SP. Z O.O. – nagrodę odebrał Prezes Zarządu, Wojciech Muras

 

Personal Achievement – Nominowani w tej kategorii to osoby zajmujące się sprzedażą i promocją rozwiązań Dell, które przede wszystkim przyczyniają się do rozwoju biznesu Dell Technologies – mają olbrzymi wkład w wygranie wielu projektów, jak również pozyskiwanie nowych klientów dla DT.

Nagrodę w tej kategorii otrzymał Piotr Zneykus z TechData

 

Rising Star – Nominowane w tej kategorii firmy to nowi partnerzy DT, którzy w ubiegłym roku mocno zainwestowali w partnerstwo, co przełożyło się na trzycyfrowe wzrostu wyników sprzedaży i pozyskanie nowych klientów dla DT.

Nagrodę w tej kategorii otrzymała firma Prodata SP Z O.O.. Statuetkę odebrał Witold Małecki, Prezes Zarządu firmy (jak widać na zdjęciu – wraz ze swoim zespołem).

 

Excellence in Marketing – Nominowani w tej kategorii to partnerzy, którzy bardzo efektywnie wykorzystali zasoby Dell Technologies w obszarze marketingu, ale także wdrożyli kreatywne i skuteczne kampanie marketingowe.

Nagrodę otrzymała firma Intratel. W imieniu firmy odebrał statuetkę CEO firmy Dariusz Daniluk.

 

Nagrodzonym oczywiście gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na rynku.

 

 

https://itreseller.com.pl/co-5-minut-polska-zyskuje-nowego-specjaliste-it/

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE