Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Coraz większa rola dystrybutorów w programach obejmujących zrównoważony rozwój, wynika z nowego raportu Global Technology Distribution Council (GTDC).

Wiodące na świecie konsorcjum dystrybutorów technologii – Global Technology Distribution Council (GTDC) opublikowało dzisiaj nowy raport badający zwiększającą się rolę dystrybutorów w programach obejmujących zrównoważony rozwój środowiska.

Badanie zatytułowane „The IT Industry Embraces Environmental Sustainability” („Branża IT przyjmuje na siebie zrównoważony rozwój środowiska”) analizuje czynniki, które napędzają te globalne inicjatywy, jak również nowe rozwiązania i możliwości w zakresie usług dostępne szerszej społeczności technologicznej. Od ograniczenia do minimum emisji gazów cieplarnianych i marnotrawstwa pod względem opakowań i transportu przesyłek, aż po przejście na ekologiczne źródła energii – wspomniany raport z badań podkreśla, w jaki sposób dystrybutorzy wspierają globalne wysiłki w tym zakresie.

 

„Ekorozwój to ważny i coraz silniejszy punkt, nad którym pochyla się branża IT” – podkreśla dyrektor generalny GTDC, Frank Vitagliano. „Dystrybutorzy angażują się i pełnią rolę lidera merytorycznego w tym obszarze, a dzięki wielu już wcześniej wprowadzonym inicjatywom w dalszym ciągu doskonalą swoje cele i możliwości raportowania”.

 

Oto niektóre z inicjatyw wyróżnionych w tym badaniu:

  • Ocena obecnego wpływu firm na środowisko naturalne w celu określenia punktu odniesienia
  • Opracowywanie planów ekorozwoju obejmujących przekrój państw o różnych przepisach, standardach i normach kulturowych
  • Spełnianie wymagań dotyczących zgodności i sprawozdawczości księgowej dla wielu podmiotów (tj. regulatorów, inwestorów, pracowników i klientów);
  • Określenie, w jaki sposób dystrybutorzy i dostawcy wspólnie wpływają na środowisko naturalne

 

Raport z badania pt. „The IT Industry Embraces Environmental Sustainability” bada również potencjalne możliwości liderów merytorycznych w tej branży w zakresie sprzedaży i usług. Od dostarczania „zielonych” możliwości społecznościom w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej po zapewnianie zaawansowanych programów w zakresie przebudowy i zarządzania cyklem życia – wspomniane badanie ilustruje, w jaki sposób branża technologiczna jest w stanie przewodzić i czerpać zyski z tych inicjatyw.

Do pobrania dostępny jest już darmowy raport.

 

“Let’s get (c)loud” – nowy program dla startupów uruchomiony przez Google Cloud i Chmurę Krajową.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE