Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Commvault powołuje Danielle Sheer na stanowisko dyrektorki ds. prawnych (Chief Legal and Compliance Officer).

Commvault, lider globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS (oprogramowanie jako usługa), poinformował o objęciu przez Danielle Sheer stanowiska Chief Legal and Compliance Officer. Będzie ona kierować globalnymi zespołami w tych obszarach, a także programami w zakresie ładu korporacyjnego, handlu, własności intelektualnej i prywatności.

 

Ład korporacyjny oraz ochrona danych i zarządzanie nimi jeszcze nigdy nie były tak złożone i kluczowe – powiedział Sanjay Mirchandani, President and CEO Commvault. Przywództwo strategiczne Danielle i jej bogate doświadczenie w zarządzaniu złożonymi globalnymi dyrektywami i przepisami dotyczącymi ochrony danych pozwolą nam wyznaczyć nowe standardy oraz umocnić pozycję zaufanego partnera w branży.

 

Sheer wielokrotnie usprawniała ochronę danych osobowych i inne globalne działania prawne w publicznych spółkach technologicznych, przeprowadzała pierwsze oferty publiczne (IPO), realizowała transakcje i integracje o charakterze strategicznym oraz doradzała zarządom i radom nadzorczym w zakresie ładu korporacyjnego i spraw związanych z akcjonariatem w firmach z branży SaaS i technologii oprogramowania.

 

Przedsiębiorstwa na całym świecie rozumieją, że dane napędzają biznes oraz zdają sobie sprawę, że zagrożenia dla ich danych – takie jak ransomware – są znaczące i stale rosną. Zapotrzebowanie na bezpieczne, inteligentne usługi związane z danymi jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Jestem zaszczycona mogąc dołączyć do Sanjay’a i zespołu Commvault, który pomaga klientom odnosić sukcesy w świecie opartym na danych – dodała Sheer.

 

Sheer pełniła wcześniej funkcję głównej radczyni prawnej w firmie Bottomline oraz u dostawcy rozwiązań SaaS backup w chmurze, firmy Carbonite. Obecnie zasiada w zarządzie firmy LinkSquares, w radzie liderów Beth Israel Deaconess Medical Center oraz w komitecie sterującym TechGC.

 

 

Microsoft opublikował wyniki raportu Work Trend Index podkreślające ciężar doświadczeń pracowników pierwszego kontaktu

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE