Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Bitdefender wyróżniony w raporcie Gartner® Peer Insights™ 2024 Voice of the Customer dla EPP

Bitdefender nazwany Customers Choice w regionie EMEA w 2024 Gartner Peer Insights Voice of the Customer for Endpoint Protection Platforms (EPP). Ponadto firma została nazwana Strong Performer w ogólnych ocenach EPP oraz w sektorach: publicznym, rządowym i edukacyjnym.

 

Czym są rozwiązania EPP i dlaczego są ważne?

Wraz z przeniesieniem pracy z biura do domu i wszędzie indziej, a także wraz z rozwojem chmury obliczeniowej, punkty końcowe stały się głównymi celami cyberprzestępców. Rozproszone na dużym obszarze poza siecią korporacyjną punkty końcowe są niezwykle podatne na ataki, jeśli znajdą się poza kontrolą zespołu ds. bezpieczeństwa. Ponadto coraz częstsze stosowanie generatywnej sztucznej inteligencji wprowadza nowe zagrożenia, ponieważ treści generowane przez sztuczną inteligencję mogą być wykorzystywane do wyrafinowanych ataków phishingowych i innych złośliwych działań. Solidna strategia cyberbezpieczeństwa musi zaczynać się od punktu końcowego i integrować możliwości oceny ryzyka i naprawy na poziomie przedsiębiorstwa w rozproszonych laptopach, telefonach, tabletach i środowiskach chmurowych.

 

Jakich rozwiązań Bitdefender dotyczą recenzje Gartner Peer Insights?

Opinie klientów opierają się na platformie Bitdefender GravityZone, kompleksowej platformie cyberbezpieczeństwa oferującej zapobieganie, ochronę, wykrywanie i reagowanie na cyberzagrożenia dla organizacji każdej wielkości. Zabezpiecza ona serwery multi-cloud, hybryd-cloud, obciążenia i systemy użytkowników końcowych, w tym komputery PC, laptopy i urządzenia mobilne. Integrując zaawansowaną sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, GravityZone zapewnia EPP, EDR, XDR i bezpieczeństwo chmury w ramach ujednoliconej konsoli zarządzania w celu scentralizowanego monitorowania, badania incydentów i naprawy.

 

W jaki sposób ustalany jest ranking klientów Gartner Peer Insights Customers’ Choice?

Zgodnie z metodologią Gartner Peer Insights „Voice of the Customer” „Gartner Peer Insights wyróżnia dostawców, którzy osiągają lub przewyższają zarówno średnią rynkową w zakresie ogólnego doświadczenia, jak i średnią rynkową w zakresie zainteresowania i adopcji użytkowników, poprzez wyróżnienie Customers’ Choice.

Dostawcy w tym kwadrancie otrzymali wysokie oceny za ogólne doświadczenie, możliwości produktu oraz serwis i wsparcie w porównaniu z rynkiem. Jest to dobry wskaźnik zadowolenia z produktów dostawcy na tym rynku.

Producenci przewyższają również średnią rynkową User Interest and Adoption, która obejmuje liczbę recenzji, zasięg rynku recenzji i chęć polecenia. Czynniki te pomagają odróżnić dostawców, którzy wygenerowali ponadprzeciętne wyniki Overall Experience wymagane dla tego kwadrantu w dużych próbkach i zróżnicowanym zasięgu. Wysoka chęć polecenia jest ogólną miarą zainteresowania i entuzjazmu użytkowników w oparciu o ich doświadczenia z dostawcą. Dostawcy w tym kwadrancie mogli nie osiągnąć równie wysokich wyników we wszystkich trzech tych składnikach.

 

Wyniki Bitdefender

  • 95% klientów Bitdefender na świecie poleca tę platformę EPP.
  • Recenzje Bitdefendera otrzymywały cztery lub pięć gwiazdek (w pięciostopniowej skali) w 99% przypadków.
  • Bitdefender EPP uzyskał ogólną ocenę 4,7 na 5 — przewyższając średnią rynkową.
  • Bitdefender został uznany za „silnego wykonawcę” w ogólnym rankingu EPP, a także w sektorach publicznym, rządowym i edukacyjnym.
  • Raport został opracowany na podstawie 91 ocen przedstawionych w raporcie Gartner Peer Insights dotyczącym rynku platform ochrony punktów końcowych w kwietniu 2024 r.

 

„Cenimy wszystkich naszych klientów, którzy przesłali recenzje do Gartner®. Ich opinie dostarczają cennych informacji zespołom programistycznym oraz pomagają określić strategię pracy zespołu do spraw cyberbezpieczeństwa Bitdefender. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim klientom biznesowym za zaufanie naszemu systemowi ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, które zapewniają rozwiązania antywirusowe Bitdefender” – mówi Krzysztof Budziński z firmy Marken Systemy Antywirusowe, polskiego dystrybutora oprogramowania Bitdefender.

 

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE