Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ASUS silniej wejdzie w sprzęt biznesowy. Nareszcie.

ASUS zapowiada, że na ponad 40 rynków regionu EMEA dostarczać będzie w tym roku pełną gamę produktów linii ASUS Business. Ma to być wyraźny zwrot ku klientowi biznesowemu, który w dotychczasowej strategii tajwańskiej firmy znajdował się daleko za rynkiem konsumenckim. 

Do zapowiedzi zmiany strategii doszło podczas ASUS Commercial Business Summit w Stambule. ASUS, kładąc większy nacisk na ofertę biznesową, ma szansę zdobyć nowych klientów. A jest o co walczyć, bo rynek komercyjny to ponad 200 mln sztuk komputerów rocznie – niemały tort, z którego ASUS chce ukroić sobie kawałek. Przez 30-lat historii marki, ASUS skupiał się na konsumentach, a produkty z linii ASUS Business były raczej nieliczne. Teraz dział ASUS Business przygotowuje się do wdrożenia kompleksowej gamy urządzeń w ponad 40 krajach EMEA w 2022 roku, po dwóch latach przygotowań i udanych startach w kluczowych regionach.

 

„Osiągnęliśmy światowe dokonania w sektorze komputerów konsumenckich, a teraz zamierzamy rozwijać się i osiągać więcej w naszym biznesie komputerów komercyjnych” — powiedziała Madeleine Hung, dyrektor generalna Asus West EMEA.„Dlatego chcielibyśmy przedstawić Asus Business, nasze kompleksowe rozwiązania dla pionów biznesowych, które składa się z szerokiej gamy ewoluujących produktów, łatwego w użyciu oprogramowania usprawniającego operacje biznesowe oraz wszechstronnego wsparcia”.

 

„Asus Business jest zaangażowany w dostarczanie zawsze niezawodnych urządzeń i usług, którym można zaufać, przy jednoczesnym tworzeniu pozytywnych, znaczących zmian w środowisku” – podkreślił Benjamin Yeh, dyrektor generalny Asus East EMEA.

 

 

Podczas szczytu zostały zaprezentowane nowe produkty obejmujące obszary tematyczne m.in. takie jak scenariusze pracy hybrydowej, hotelarskie, edukacyjne, sklepy detaliczne, biuro inżynierskie, laboratorium komputerowe. Wśród produktów ASUS Business na 2022 rok jest seria laptopów biznesowych ExpertBook, w tym flagowy ASUS ExpertBook B9 – najlżejszy na świecie 14-calowy laptop biznesowy. Waży 880 g i ma 15 mm grubości. Brzmi imponująco.

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE