Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ASBIS zgodnie z zapowiedziami rozszerza ofertę VAD Business, dzięki wzmocnieniu współpracy z NVIDIA.

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z zapowiedziami dalej wzmacnia swoje usługi dla biznesu. Spółka została uznana przez firmę NVIDIA za partnera ds. integracji rozwiązań z kompetencją „Compute” w regionie EMEA w ramach autorskiego programu Elite NVIDIA Partnership Network (Elite NPN). ASBIS rozszerzył tym samym swoje kompetencje o serwery obliczeniowe z akceleracją GPU, dzięki którym można jeszcze szybciej pozyskiwać informacje i budować dokładniejsze modele pozyskiwania i przetwarzania danych oraz podejmowania decyzji.

Program NPN został specjalnie stworzony przez firmę NVIDIA dla dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) i obejmuje 3 poziomy członkostwa. ASBIS dołączył właśnie do najwyższego z nich – poziomu Elite, dzięki czemu będzie jeszcze bliżej współpracował z firmą NVIDIA, aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług oraz wsparcia merytorycznego.

 

„Bardzo się cieszymy, że w tak krótkim czasie nasze partnerstwo z NVIDIA weszło na najwyższy poziom. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo intensywnie współpracowaliśmy z firmą, otrzymując od niej bardzo dużo wsparcia, co było kluczowe dla naszego sukcesu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie rozwijała się tak dobrze jak dotychczas, co znacząco przyczyni się do obopólnego sukcesu. Serwery z akceleracją GPU to najbardziej zaawansowane światowe rozwiązania, tym bardziej cieszy nas, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o te produkty” – powiedział Marek Horyl, Dyrektor ds. Marketingu Produktów ASBIS Enterprises Plc.

 

NVIDIA to jeden z globalnych liderów rynku procesorów graficznych wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI). Firma od ponad 25 lat jest pionierem w dziedzinie rozwiązań do obliczeń wizualnych pozwalających sprostać wyzwaniom, którym zwykłe komputery nie są w stanie sprostać.

 

6 obszarów charakteryzujących 6G – co przyniesie ze sobą kolejna generacja sieci?

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE