Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Asbis podpisał umowę dystrybucyjną z firmą ExaGrid obejmującą 15 krajów.  

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, podpisał umowę dystrybucyjną z firmą ExaGrid, oferującą wielokrotnie nagradzane rozwiązania do warstwowego przechowywania kopii zapasowych. Tym samym ASBIS wzmocnił swoją ofertę pamięci masowych o jedyne w branży rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych.

ExaGrid oferuje wielokrotnie nagradzaną pamięć masową warstwowych kopii zapasowych Tiered Backup Storage, składającą się z siedmiu modeli urządzeń, które można łączyć i dopasowywać do potrzeb klientów oraz umożliwiać skalowanie tych rozwiązań w przyszłości. Wszystkie urządzenia są zarządzane za pomocą jednego interfejsu użytkownika i są dostosowane do wykonywania pełnego backup’u oraz długoterminowego przechowywania.

 

 

To ważny krok w rozbudowie portfolio pamięci masowych i umacnianiu naszej obecności na bardzo szerokim rynku. Zgodnie z obietnicą złożoną naszym interesariuszom, ASBIS kontynuuje rozwój i oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania IT. Z przyjemnością witamy ExaGrid jako naszego partnera i mamy nadzieję na bardzo owocną współpracę” – powiedział Yurii Koval, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu Pamięci Masowej w ASBISС Enterprises.

 

Cieszymy się, że tak wiele nowych firm będzie mogło skorzystać z lepszej wydajności, skalowalności i ekonomiką, które zapewnia nasze rozwiązanie Tiered Backup Storage. Nasze partnerstwo z ASBIS otwiera przed nami nowe możliwości i jesteśmy przekonani, że będzie to nowy rozdział pełen sukcesów w naszej historii” – powiedział Werner Van Unen, Wiceprezes ds. Sprzedaży w Regionie EMEA w ExaGrid.

 

Umowa obowiązuje w 15 krajach: Czechach, Litwie, Cyprze, Grecji, Białorusi, Kazachstanie, Ukrainie, Armenii, Azerbejdżanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Uzbekistanie, Turkmenistanie i Gruzji.

 

ALSO Channel Trends+Visions 2022 zapowiada się naprawdę interesująco! Impreza startuje już 19 maja – zarejestruj się!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE