Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Aplikacje z Androida na Windowsie? Tak – mobilne apki mają działać na Windows 11 bez problemu.

Firma Microsoft opublikowała pierwszy element obsługi aplikacji na Androida dla systemu Windows 11. Funkcja ta, początkowo wskazywana jako kompatybilna z konsolami Xbox, działać ma również z systemem Windows 10, chociaż wydaje się to błędem. Jasnym natomiast jest, że ma ona kompatybilność Windows 11, który zadebiutuje 5 października.

Windows Subsystem for Android w końcu pojawi się w kompilacjach systemu udostępnianych programu Windows Insider Preview, ale Microsoft nie powiedział, kiedy użytkownicy będą mogli uruchamiać aplikacje na Androida w stabilnych już wersjach systemu Windows 11. Z jakiegoś powodu firma Microsoft opublikowała aplikację Windows Subsystem for Android w Sklepie Windows. Początkowo lista w Windows Store wskazywała na wsparcie dla Xbox One, które Microsoft szybko usunął. Obsługa aplikacji na Androida na konsolach Xbox byłaby nieco zaskakująca, ponieważ niewiele aplikacji jest zoptymalizowanych pod kątem dużych wyświetlaczy, takich jak telewizory. Z drugiej jednak strony, mogłaby stanowić znakomite rozwinięcie funkcjonalności konsol… i rodzić problemy z bezpieczeństwem.

W opisie aplikacji pojawiło się odniesienie także do „Windows 10 build 22000.63”. Ponieważ Windows 11 Insider Preview Program rozpoczął się od kompilacji 22000.51, więc zapewne owe “Windows 10” jest po prostu błędem i w rzeczywistości chodziło o Windows 11. Póki co jednakże,

Aplikacja Windows Subsystem for Android obecnie nie robi zupełnie nic. Może się jednak okazać, że wymaga stabilnej wersji systemu Windows 11. Premiera systemu już 5 października i, całkiem możliwe, że dopiero wówczas Windows Subsystem for Android będzie funkcjonować tak, jak powinien.

 

Niemal połowa Polaków nie wie czym jest pole elektromagnetyczne (PEM). Niski poziom wiedzy jest poważną barierą ograniczającą rozwój nowych technologii, porażające wyniki raportu PIIT.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE