Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Altair mianowany partnerem ekosystemu Samsung Advanced Foundry

Altair, globalny lider w dziedzinie inteligencji obliczeniowej, został wybrany jako partner w zakresie automatyzacji projektowania elektronicznego (EDA) dla Samsung Advanced Foundry Ecosystem (SAFE™).

Dzięki tej współpracy Altair i Samsung Electronics połączą kompleksową technologię EDA Altair z możliwościami produkcyjnymi Samsung Foundry, aby stworzyć bardziej innowacyjny, wydajniejszy proces projektowania i produkcji półprzewodników.

Zintegrowane rozwiązania do projektowania i weryfikacji są kluczowym elementem w branży półprzewodników, która wymaga szybkiej produkcji wysokiej jakości – powiedział Doha Kim, country manager w Altair Korea. – Dostarczając różne rozwiązania do projektowania i weryfikacji, Altair wspiera współpracę w ramach ekosystemu, w tym z Samsung Foundry, domami projektowymi i firmami bez fabryk, w celu zwiększenia wydajności i jakości.

Altair został wybrany jako partner SAFE EDA ze względu na swoje zróżnicowane możliwości technologiczne w zakresie dostarczania różnych rozwiązań potrzebnych do projektowania i weryfikacji półprzewodników.

Wśród tych rozwiązań znajduje się Altair® FlowTracer™, platforma wizualizacyjna do projektowania obwodów cyfrowych, która ułatwia identyfikację i rozwiązywanie problemów. Dodatkowo standaryzuje złożone procesy projektowania wielostrukturowego, umożliwiając efektywne zarządzanie procesami projektowania i weryfikacji półprzewodników.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE