Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ALSO kupiło kolejnego dystrybutora w regionie CEE.

ALSO, czołowy europejski dystrybutor IT, rozszerza swoją działalność nie tylko poprzez rozbudowę portfolio, ale też przez przejęcia regionalnych dystrybutorów. Teraz pod pieczę szwajcarskiego potentata przejdzie węgierski Ramiris. 

Organy regulacyjne zatwierdziły przejęcie przez ALSO działu IT węgierskiego dystrybutora Ramiris. Firma od teraz będzie działać pod nazwą ALSO Ramiris. Proces wcielania węgierskiej firmy do rodziny ALSO już trwa. Jak podaje ALSO, oba przedsiębiorstwa pracują już w tym samym biurze, co umożliwia szybką i bezproblemową integrację zespołów i procesów.

Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding powiedział: „Ramiris jest jednym z trzech najlepszych dostawców IT na Węgrzech. Dzięki swojej wiedzy technologicznej i koncentracji na klientach z małych i średnich firm doskonale do nas pasuje. Szerokie portfolio dostawców, technologii i usług ALSO oraz duża baza klientów Ramiris sprawiają, że nowa firma jest siłą, z którą należy się liczyć. Obejmując zarówno transakcyjną, jak i konsumencką drogę na rynek, jesteśmy doskonale przygotowani do wspierania naszych resellerów i napędzania zrównoważonego, rentownego wzrostu ”.

Rynek węgierski nie jest dla ALSO nieznanym. Firma działa już w tym kraju, rozwijając swoje operacje i możliwości od kilku lat – chociażby otwierając nowy magazyn pod koniec 2020 roku. Przejęcie Ramiris jest więc metodą do umocnienia się na węgierskim rynku.

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO o zmianach i trendach w świecie technologii.

 

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE