Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ALSO Channel Trends+Visions 2022 zapowiada się naprawdę interesująco! Impreza startuje już 19 maja – zarejestruj się!

19 maja, poza wieczorną galą magazynu IT Reseller, będzie miało miejsce jeszcze niezwykle interesujące wydarzenie ALSO Channel Trends+Visions 2022. 

ALSO zaprosiło swoich partnerów do Warszawy, 19 maja, by wspólnie opowiedzieć o zmieniającym się świecie technologii i związanego z nią biznesu. O 9:30 wydarzenie rozpocznie się keynote’em, który wygłosi CEO ALSO – Gustavo Muller-Hergt. Szef czołowego europejskiego dystrybutora pozostanie na scenie by wziąć udział w dyskusji z Wendy Mars, prezes Cisco EMEAR.

Wystąpiania, panele i dyskusje potrwają przez niemal cały dzień, a wezmą w nich udział czołowe osobistości branży w Polsce. Interesująco zapowiada się panel dyskusyjny XaaS, w którym zobaczymy Harma Hellinga z ALSO, Olafa Leśniaka z Alterity.pl, Macieja Szcześniaka z HPE, Artura Cyganka z Acronis czy Jana Bogdanovicha z ALSO.

Pojawi się też kilka ineteresujących wystąpień dotykających obszarów druku w biznesie, pracy hybrydowej oraz cyfrowej transformacji.

Zaplanowane atrakcje:

  • inspirujące prelekcje,
  • angażujące panele dyskusyjne,
  • ciekawe warsztaty,
  • reaktywacja dawnych relacji oraz możliwość pozyskania nowych kontaktów!

 

Co ważne wydarzenie odbędzie się jednocześnie w 25 krajach hybrydowo – jako spotkanie stacjonarne lub na platformie wirtualnej.

Zapraszamy serdecznie już 19 maja.

 

Aby się zarejestrować kliknij w nastepujący link lub ponizszą agendę.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE