Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akcjonariusze Activision głosują za raportem nadużyć, nękania w firmie

Akcjonariusze Activision Blizzard Inc we wtorek głosowali za wnioskiem dotyczącym raportu na temat wysiłków firmy na rzecz zapobiegania nadużyciom, nękania i dyskryminacji pracowników.

Activision, które zostało przejęte przez Microsoft Corp za 68,7 miliarda dolarów, znalazło się pod ostrzałem za rzekome niewłaściwe postępowanie w firmie.

Akcjonariusze spółki zaproponowali, aby raport zawierał szczegółowe informacje na temat liczby sporów i pieniędzy wydanych na uregulowanie związanych z nimi roszczeń za ostatnie trzy lata.

Głosowanie nad wnioskiem zarekomendowała firma doradcza dla akcjonariuszy instytucjonalnych. Według firmy, około dwie trzecie głosów było za tą propozycją.

Zarząd Activision i doradcy zewnętrzni powiedzieli w zeszłym tygodniu, że nie ma dowodów sugerujących, że kadra kierownicza celowo ignorowała lub próbowała bagatelizować zgłoszone przypadki molestowania ze względu na płeć.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE