Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akademia IT TD SYNNEX: “To tu w Łodzi, w fabryce Dell Technologies, powstały najbardziej zaawansowane platformy do wdrażania rozwiązań AI” – podkreślił Dariusz Okrasa, Channel Sales Manager Dell Technologies

TD SYNNEX ponownie zorganizował swoją Akademię IT w Łodzi. To kolejna edycja tego wydarzenia, skierowanego do partnerów i vendorów, współpracujących z popularnym dystrybutorem. Jednym z obecnych na wydarzeniu producentów był Dell Technologies. 

TD SYNNEX nie mógł wybrać lepszej lokalizacji dla Akademii IT. Łódź, ze swoją historią nierozerwalnie związaną z rewolucją przemysłową, stanowi doskonałą scenerię do rozmów o bieżącej rewolucji przemysłowej, w której rolę napędzającego ją czynnika pełni sztuczna inteligencja. AI stanowi dziś wyjątkowo istotny punkt rozmów w branży IT, chociaż ten zestaw technologii będzie wpływać na każdą część gospodarki.

Dlatego też, podczas wydarzenia, miała miejsce debata zatytułowana “Maszyna parowa, elektryczność, Internet, AI – szanse biznesu u progu kolejnej rewolucji przemysłowej”, którą poprowadził nasz redaktor naczelny Krzysztof Bogacki. W rozmowie udział wziął m.in. Dariusz Okrasa, Channel Sales Manager w Dell Technologies, a reprezentowana przez niego firma miała swoją strefę prezentacyjną na wydarzeniu.

“Szczególnie ciekawym miejscem w tym roku była strefa prezentacyjna, gdzie poszczególni partnerzy technologiczni wystawiali swoje produkty. (…) Łódź to tradycyjnie miejsce spotkań, gdzie przeszłość, historia spotyka się z teraźniejszością. Najlepiej wybrzmiało to w trakcie debaty na temat AI, która rzeczywiście jest postrzegana jako kolejna rewolucja przemysłowa. Gdzie, jak nie w Łodzi rozmawiać o AI? To tutaj Dell Technologies tworzy serwery, podwaliny do tego, by świat AI wkraczał do nas coraz mocniej. To tu, w fabryce Dell Technologies z Łodzi, powstały najbardziej zaawansowane platformy do wdrażania rozwiązań AI” – wyjaśnił Dariusz Okrasa, podkreślając obecność Dell Technologies w Łodzi.

 

 

Dell rzeczywiście jest silnie związany z Łodzią. Fabryka przy ulicy Informatycznej 1 istnieje od 2007 roku i jest do dziś jedną z czołowych zagranicznych inwestycji w produkcję komputerową w Polsce.

TD SYNNEX na swojej Akademii IT zgromadziło niemal 500 gości, co stawia wydarzenie dystrybutora wśród największych w swojej kategorii w kraju. Na uwagę z pewnością zasługiwała bogata agenda, która toczyła się jednocześnie w trzech liniach tematycznych.

Polecamy także wypowiedź gospodarza wydarzenia Mariusza Ziółkowskiego, Vice President Poland and South East Europe w TD SYNNEX na temat Akademii IT 2024:

Akademia IT – TD SYNNEX: “Drodzy Partnerzy jesteśmy tu dziś dla Was (…) Spotkaliśmy się tu dziś po to aby rozmawiać o kolejnej rewolucji – rewolucji informatycznej” – powiedział Mariusz Ziółkowski, VP Poland & SEE TD SYNNEX

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE