Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akademia IT TD SYNNEX: “Pokazaliśmy najnowsze rozwiązania wyposażone w procesory Intela i AMD wspierające rozwiązania sztucznej inteligencji – To całkowicie nowe linie produktowe – podkreślił Łukasz Rosa z HP Inc Polska

Za nami kolejna już edycja Akademii IT TD SYNNEX. Jeden z czołowych dystrybutorów na polskim rynku i jego partnerzy spotkali się w centrum niegdysiejszego przemysły włókienniczego, symbolu rewolucji przemysłowej, by rozmawiać m.in. o rewolucji przemysłowej naszych czasów – napędzanej nie silnikiem parowym, a sztuczną inteligencją. 

Łódzki hotel Andel’s Vienna House to zrewitalizowany budynek dawnej przędzalni i imponujący pomnik świetności czasów rewolucji przemysłowej XIX wieku. W połowie czerwca 2024 stał się jednak areną rozmów na temat aktualnych przemian technologicznych, które mogą popchnąć świat w kierunku zupełnie innych modeli pracy. TD SYNNEX, globalny dystrybutor działający na polskim rynku, zaprosił do Łodzi swoich partnerów, resellerów i współpracujących vendorów, aby wspólnie rozmawiać o biznesie i realizacjach, przyszłości opartej w coraz większym stopniu o zaawansowane technologie.

Jednym z vendorów, który pojawił się na tegorocznej Akademii IT był amerykański producent komputerów i urządzeń drukujących, firma HP Inc. Firma prezentowała podczas wydarzenia cały szereg nowych produktów, w tym te, które miały swoją premierę ledwie kilka dni wcześniej na Computex.

“Firma HP ma swój udział w całym wydarzeniu” – potwierdził Łukasz Rosa, WW Channel Data Strategy Program Manager HP Inc Polska “Mamy swoje stanowisko z najnowszym sprzętem AI PC, na którym pokazujemy najnowsze rozwiązania wyposażone w procesory Intela i AMD wspierające rozwiązania sztucznej inteligencji. To całkowicie nowe linie produktowe. Do tego w programie wydarzenia mamy swoją sesje, na której opowiadamy o stacjach roboczych, o tym jak Data Insights i sztuczna inteligencja w parze budują i zmieniają wartość dystrybutora oraz partnerów, a także o tym, jak rozwiązania konferencyjne Poly mogą zmienić każde jedno biuro w świetnie wyposażoną salę konferencyjną.”

 

 

TD SYNNEX na swojej Akademii IT zgromadziło niemal 500 gości, co stawia wydarzenie dystrybutora wśród największych w swojej kategorii w kraju. Na uwagę z pewnością zasługiwała bogata agenda, która toczyła się jednocześnie w trzech liniach tematycznych.

Polecamy także wypowiedź Mariusza Ziółkowskiego, Vice President Poland and South East Europe w TD SYNNEX na temat Akademii IT 2024:

Akademia IT – TD SYNNEX: “Drodzy Partnerzy jesteśmy tu dziś dla Was (…) Spotkaliśmy się tu dziś po to aby rozmawiać o kolejnej rewolucji – rewolucji informatycznej” – powiedział Mariusz Ziółkowski, VP Poland & SEE TD SYNNEX

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE