Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Akademia IT TD SYNNEX: “Copilot jest w stanie zaoszczędzić Wam mnóstwo czasu (…) nawet 10 godzin w trakcie miesiąca, czyli pół godziny dziennie (…) Myślę, że warto” – podkreśla Marta Czapik “Legalna Marta”

Jeden z czołowych dystrybutorów na polskim rynku, firma TD SYNNEX i jej partnerzy spotkali się w Łodzi na kolejnej edycji Akademii IT. Jak co roku, silną częścią wydarzenia była bardzo rozbudowana, merytoryczna agenda. 

TD SYNNEX dobrze wyczuwa trendy. Podczas tegorocznej edycji Akademii IT wiele uwagi poświęcono zagadnieniom, które dziś rozpalają branżę IT. Najważniejszym z tych tematów jest oczywiście AI. Jednak, poza samym hasłem, pozostaje zastosowanie algorytmów sztucznej inteligencji w praktyce, w codziennych zadaniach. Na tym polu, bez cienia wątpliwości, jednym z liderów jest Microsoft, ze swoim Copilotem. Ta multifunkcjonalna aplikacja była przedmiotem kilku wystąpień podczas Akademii IT.

Jednym z najciekawszych spośród nich było wystąpienie Marty Czapik, ekspertki w obszarze Microsoft 365, znanej też w sieci jako Legalna Marta:

“Podczas mojego wystąpienia powiedziałam o Copilocie, ale nie od strony technicznej, tylko od strony biznesowej” – wyjaśnia Marta Czapik – “Na co dzień, jak pojawiam się w firmach, to widzę podstawowe problemy z wykorzystaniem funkcjonalności, które powinny już funkcjonować w każdej firmie, a niestety nie wszyscy z nich korzystają. I właśnie przez to, że pracownicy nie wykorzystują w pełni możliwości technologii, którą już mają dostępną od wielu lat, należy odpowiednio wprowadzić zmianę, żeby Copilot, jako nowa technologia był odpowiednio również wdrożony. Firmy, które nie wykorzystują pełnego potencjału Microsoft 365 już mogą skorzystać z Copilota i wszystkie funkcjonalności, które Copilot zawiera, można wykorzystywać, ale trzeba pamiętać o odpowiednim wdrożeniu, o zabezpieczeniach oraz o wszystkich uprawnieniach. (…) Copilot jest w stanie zaoszczędzić Wam mnóstwo czasu w trakcie codziennej pracy, a z badań Microsoftu wynika, że to nawet 10 godzin w trakcie miesiąca, czyli pół godziny dziennie. (…) Myślę, że warto” 

 

 

TD SYNNEX na swojej Akademii IT zgromadziło niemal 500 gości, co stawia wydarzenie dystrybutora wśród największych w swojej kategorii w kraju. Na uwagę z pewnością zasługiwała bogata agenda, która toczyła się jednocześnie w trzech liniach tematycznych. Część poświęcona produktywności napędzanej nowymi technologiami nie bez przyczyny obfitowała w oblegane przez widownię sesje.

Polecamy także wypowiedź Mariusza Ziółkowskiego, Vice President Poland and South East Europe w TD SYNNEX na temat Akademii IT 2024:

Akademia IT – TD SYNNEX: “Drodzy Partnerzy jesteśmy tu dziś dla Was (…) Spotkaliśmy się tu dziś po to aby rozmawiać o kolejnej rewolucji – rewolucji informatycznej” – powiedział Mariusz Ziółkowski, VP Poland & SEE TD SYNNEX

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE