Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Accenture zaprzestaje działalności w Rosji, jednocześnie przeznacza kwotę 5 mln dolarów USD na pomoc na rzecz Ukrainy i jej mieszkańców.

Accenture, firma konsultingowa o zasięgu globalnym w oficjalnym oświadczeniu potępiła inwazję Rosji na Ukrainę oraz poinformowała o zakończeniu wieloletniej działalności w Rosji, dziękując za wieloletnią pracę 2300 pracownikom na rosyjskim rynku (zapewniając im wsparcie), równocześnie Accenture zadeklarowało pomoc na rzecz Ukrainy, przekazując kwotę 5 mln dolarów organizacjom charytatywnym, niosącym pomoc na Ukrainie i uchodźcom na terenie Polski, Rumunii, Słowacji, Węgier i Czech.

W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

Accenture stoi po stronie obywateli Ukrainy oraz rządów, firm i osób, które na całym świecie apelują o natychmiastowe zakończenie bezprawnego i przerażającego ataku na Ukrainę i wolność jej mieszkańców. Z tego powodu, Accenture podjęło decyzję o niekontynuowaniu działalności w Rosji. Dziękujemy niemal 2,3 tys. naszych kolegów w Rosji za ich poświęcenie i pracę dla Accenture przez lata. Zapewnimy im wsparcie. Accenture nie prowadzi działalności na Ukrainie, ale będzie kontynuować wysiłki związane z niesieniem pomocy dla naszych ukraińskich pracowników z całego świata oraz ich rodzin. Zapewniamy wparcie telemedyczne na Ukrainie, a także pomagamy członkom rodzin opuszczającym ten kraj. Zdecydowaliśmy o przekazaniu 5 mln USD dla organizacji pomocowych non-profit działających na rzecz mieszkańców Ukrainy pozostających na miejscu oraz tych, którzy uciekając dotarli do Polski, Rumunii, Słowacji, Węgier i Czech. Ponadto podwoimy wsparcie finansowe przekazywane przez naszych pracowników.

 

Nie tylko Rosja, ale i Białoruś będą musiały obyć się bez procesorów.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE