Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Accenture i Avanade po raz 17. nagrodzone przez Microsoft tytułem Partner of the Year w kategorii Globalny Integrator Systemów.

Accenture i Avanade zostały nagrodzone przez Microsoft tytułem Partner of the Year 2022 w kategorii Globalny Integrator Systemów. Spółki otrzymały ten tytuł już po raz 17. Ponadto zostały wyróżnione dziesięcioma dodatkowymi nagrodami, w tym rekordową liczbą tytułów Partner of the Year w poszczególnych krajach.

Nagrody przyznawane przez Microsoft są potwierdzeniem wyśrubowanych standardów w zakresie innowacyjności i wdrażania rozwiązań dla klientów opartych na technologiach tego globalnego producenta oprogramowania. Accenture i Avanade otrzymały, oprócz tytułu Partner of the Year 2022 w kategorii Globalny Integrator Systemów, także dodatkowe nagrody:

  • Partner of the Year w kategorii Komunikacja z Klientami i Marketing Dynamics 365
  • Partner of the Year w kategorii Obsługa Klienta i Obsługa Wdrożeń Dynamics 365
  • Partner of the Year w kategorii Produkcja i Łańcuch Dostaw 
  • Partner of the Year w Austrii
  • Partner of the Year w Chile
  • Partner of the Year w Danii
  • Partner of the Year w Polsce
  • Partner of the Year w Singapurze
  • Partner of the Year w Hiszpanii
  • Partner of the Year w Szwecji

 

– Jestem zaszczycony, że Polska znalazła się wśród wyróżnionych zespołów w tegorocznej edycji Partner of the Year. To też potwierdzenie, że nasz kraj coraz silniej zaznacza swoją obecność na technologicznej mapie świata.  Accenture, Microsoft i Avanade to globalni liderzy w zakresie wdrożeń innowacyjnych rozwiązań – nasze trio pomaga organizacjom osiągać cele transformacji cyfrowej, dostarczając innowacyjne usługi i rozwiązania. Dzięki silnemu zespołowi doświadczonych ekspertów w Polsce i sprawdzonemu ekosystemowi, wspieramy firmy we wdrażaniu nowych technologii, w tym m.in. sztucznej inteligencji i chmury obliczeniowej – mówi Jarosław Kroc, Country Managing Director w Accenture. 

 

Accenture i Avanade znalazły się również w gronie finalistów w sześciu kategoriach: Partner of the Year w kategorii Globalny Integrator Systemów i Doradca w Procesie Transformacji Cyfrowej; Partner of the Year w kategorii Motoryzacja, Mobilność i Transport; Partner of the Year w kategorii Zarządzanie Łańcuchem Dostaw i Inteligentne Zarządzanie Zamówieniami (IOM) dotyczącymi Dynamics 365; Partner of the Year w kategorii Sprzedaż Dynamics 365; Partner of the Year w kategorii Migracja na Azure; Partner of the Year w kategorii Handel Detaliczny i Towary Konsumpcyjne.

 

– Przyznanie nagrody Partner Of The Year polskiemu zespołowi, niecały rok po otwarciu działalności w kraju, jest ogromnym osiągnięciem. Krajobraz biznesowy Polski daje duże możliwości na inwestycje, zwłaszcza w chmurze, a lokalne organizacje poszukują innowacyjnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność i dostosować się do pojawiających się zmian. Jesteśmy w stanie sprostać zapotrzebowaniu na technologie Microsoft i cieszymy się na nasze dalsze partnerstwo – powiedział Bartłomiej Antczak, Country Manager Avanade w Polsce.

 

– Mam zaszczyt ogłosić zwycięzców i finalistów rankingu Microsoft Partner of the Year Awards w 2022 r. – powiedział Nick Parker, wiceprezes Microsoft ds. globalnych rozwiązań partnerskich. – Partnerzy, którzy zostali przez nas szczególnie docenieni, wyróżnili się na tle wyjątkowej puli nominowanych podmiotów, dając świadectwo ogromnych możliwości innowacyjnego wykorzystania technologii Microsoft Cloud i pozytywnego wpływu, jaki wywiera ona na działalność klientów – dodał.

 

Dzięki rekordowemu zainteresowaniu ze strony organizacji, które chcą zbudować swoją odporność na zawirowania w gospodarce oraz podejmują decyzje o wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, w odpowiedzi na szybko zmieniające się warunki rynkowe, Accenture i Avanade zatrudniają obecnie niemal 65 tys. osób zajmujących się głównie wdrażaniem rozwiązań opartych na technologiach Microsoft. Accenture i Avanade były już 17 razy nagrodzone przez Microsoft tytułem Partner of the Year w kategorii Globalny Integrator Systemów. Taką liczbą zwycięstw w tej kategorii nie może się poszczycić żaden inny podmiot.

Accenture, Avanade i Microsoft ogłosiły niedawno pogłębienie łączącego je partnerstwa strategicznego, by jeszcze skuteczniej wspierać klientów w pokonywaniu największych wyzwań związanych z potrzebą zapewnienia zrównoważonego rozwoju. Partnerstwo opiera się na wspólnych działaniach podejmowanych na rzecz zapewnienia zrównoważonego rozwoju, w tym na pionierskiej roli tych trzech firm w Green Software Foundation – organizacji non-profit, której celem jest stworzenie zaufanego ekosystemu ludzi, standardów, narzędzi i praktyk w zakresie tworzenia oprogramowania w sposób przyjazny środowisku.

 

Huawei podczas finałowej gali konkursu „Huawei Startup Challenge II”, nagrodził najbardziej innowacyjne polskie startupy.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE